Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Jerzypodbroznyofficial: Tak, no wbija mi 39 w przyszłym roku :) Całe życie byłem albo "suchoklates" za łebka, albo spaślak po 25 rż.:)

@Forruvar: No całkiem całkiem to wygląda, ale szczerze mówiąc w lustrze jeszcze trochę "szczurek", ale to może mi się tak wydaje. Dlatego żałuję bardzo że nie robiłem zdjęć. No ale ja nie z tego pokolenia które obstrykuje się z każdej strony w każdym miejscu. No i "beka" bo
@hos85: W jaki sposób ty masz 12% bf przy takim wzroście i 80kg, będąc wcześniej ulańcem i chodząc tylko na siłkę 9msc, kiedy ja mam teraz na redukcji 70kg, 176cm, ćwiczę kilka lat, a bf to mam z 18-20% może, bebzon wisi i dupa tłusta. (,)
Najwięcej na masie ważyłem 82kg.
  • 3
@Piks0n: Odchudzanie zacząłem 1,5 roku temu. Zanim zaszedłem na siłkę, przez ok 9 miesiecy byłem na diecie (sam sobie ułożyłem), wyregulowałem czas i ilość posiłków i zacząłem się ruszać (codziennie 2 spacery z psem, jeden wcześnie rano - ok 5:00, 20-30 min, drugi popołudniami 60-90 min). Potem dołożyłem lekkie ćwiczenia w domu (pompki, przysiady, planki itd).

Zanim moja noga przestąpiła próg siłowni, zrzuciłem większość balastu. Z wagi, dokładnie 128 kg, zszedłem
@hos85: Sam teraz zaczynam właśnie z podobnego pułapu 177/120 i pytanie do ciebie, masz jakiś problem ze zwisającą skórą?
Rozstępów się nabawiłem jak za szybko przytyłem po studiach.
@hos85: No właśnie te pomiary są najczęściej nic nie warte, musiałbyś #pokazforme zrobić, bo dla mnie to jest kosmiczne żebyś miał taki BF przy tej wadze i wzroście, a ja #!$%@? 7 miesiąc jak głupi i gówno mam
  • 0
@PatusiaNiusia: Z natury jestem introwertykiem i raczej nie jestem gotowy żeby wrzucać swoje zdjęcia w internet :D
Ale ok, wezmę to pod uwagę że wynik może być zaniżony :D
7 miesiąc jak głupi i gówno mam


@Piks0n: zależy jak i co trenujesz. Ja niby chodziłem kilka lat na siłownię ale nieregularnie, zrywami ... Teraz w 6 tygodni po x5 w tygodniu konkretnego splitu zrobiłem więcej niż przez całe życie
@Piks0n nie ma szans, że ma 12 bf% pewnie ma z około 16-18 i w lustrze ma zbyt optymistyczne postrzeganie siebie, sam to przechodziłem
A co do ciebie to aż mi się nie chce wierzyć, albo masz jakieś problemy hormonalne albo #!$%@? ćwiczysz
Nie ma takich genów żeby nie dało się zredukować to tych 12%