Wpis z mikrobloga

czyli co, kobiety same sobie pogarszaja sytuacje?


@gharman: bo tu chodzi o gonienie zajączka w tym całym niszczeniu patriarchatu. To tak samo jak kobiety próbują robić z facetów pantofli i gdy im się to nie udaje to są bardziej zadowolone niż gdy to osiągają.
Tak samo jest z feminizmem w społeczeństwie. Walczą z patriarchatem, ale gdy patriarchat zostaje pokonany wtedy jest pikachuface, bo same feministki brzydzą się niepatriarchalnymi facetami.
Chcą być
Pobierz Bananek2 - > czyli co, kobiety same sobie pogarszaja sytuacje?

@gharman: bo tu chodz...
źródło: IMG_0296
to skoro są takie łatwe i „xD” to może idź skończyć jeden z w/w kierunków?


@youngboomer:

Do jego skończenia wystarczy umieć pisać. Czytać już niekoniecznie. Napisałem w życiu jakieś 5 czy 6 prac magisterkich na zamówienie dla takich gównokierunków, więc mam podstawy do takiego twierdzenia.
czyli co, kobiety same sobie pogarszaja sytuacje?


@gharman: dokładnie tak

Faceci mają zarabiać tyle co kobiety (nawet jeśli mają bardziej wymagające stanowiska)

No ale ich facet ma zarabiać od niej lepiej. Ale nie inni faceci. Tylko ich.

No czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gharman: Polak nie może zarabiać więcej bo dyskryminacja, ale Polak partner ma zarabiać więcej i nie może być gorzej wykształcony. Chyba, że jest śniadym "inżynierem" wtedy już nie mają znaczenia ani zarobki ani wykształcenie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
przynajmniej ma przyjemną, spokojną pracę biurową z ludźmi na jakimś poziomie, a nie pracuje na jakiejś przykładowo sortowni wiśni. Miałem pare epizodów z pracą fizyczną no i jak mam szanować fizoli co codziennie są #!$%@?, chleją przed, w trakcie i po pracy. Większość nie ma pełnego uzębienia. Jedyne tematy jakie poruszają to jak #!$%@? się na weekendzie, czy było ruchane, itp. Żadna praca nie hańbi, ale niestety do takiej to idą jedynie
Ja też jestem zdania, że najlepiej jak w związku zarobki są na podobnym poziomie. Nie chciałbym kobiety zarabiającej grosze. Juz lepiej żeby zajęła się w 100 procentach domem niż marnowała czas w jakimś januszexie za pół darmo
@lukiboss Ty miałeś parę epizodów z pracą fizyczną tak? To może się od tych twoich patoli bez zębów wiele nie różnisz? Po prostubw takim środowisku się obracasz?
Bo zapewne jest tak że znowu słyszymy bajeczkę o tym że to wielmożny wykopek przez parę miesięcy musiał słuchać czy poruchał w weekend, ale wziął się za siebie i teraz jest programistą ą ę, a jakżeby inaczej?
@lukiboss Czyli ty nie jesteś w stanie zrozumieć że nie każda praca fizyczna jest taka sama jak przerzucanie kartonów w magazynie?

I nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Dlaczego ja nie znam żadnego samotnego elektryka, mechanika, operatora dźwigów, spawacza, i mówię tu o ludziach do 30 roku życia. Odpowiesz czynie?