Wpis z mikrobloga

@Mateo132: są i takie miejsca, ale tak jak pisałem, baba z biura, nie weźmie fizola. Może nawet więcej zarabiać, ale dalej to fizol, a ona dalej pracuje sobie wygodnie przy biurku popijając kawkę i plotkując z koleżanką obok.
@twardy_kij: dokladnie, zapominamy ze tak na prawde nikt tam w naTemat na przyklad wywiadow prawdziwych nie przeprowadza i sa one zmyslone, a sie nakrecamy. Na fb mam pobanowane takie scierwa typu natemat, insider, interia itd.
@lukiboss: ehh stary, mam mnostwo przykladow ze wezmie. Jak 8 lat temu poznalem moją kobietę to tez fizycznie pracowalem a ona juz wtedy nie dosc ze byla wyksztalcona, to miala prace spoleczenie poważaną i podziwiana. W moim miescie jest mnostwo kobiet z biur ktore maja facetow na kopalni, w fabrykach, czy za granica w kolchozach. Mysle, ze to juz nie te czasy, ze sie ludzie wylacznie statusem dobierali, choc nie przecze
@Mateo132 zdajesz sobie sprawę jaka jest kasa w marketingu? Czym się różni taki marketing od księgowości? #!$%@? typie xD wykształcenie to wykształcenie. #!$%@? z twoich umiejętności jak Julka po marketingu zarabia sobie z 5-6k netto i popija latte w korpo gdzie za tę samą kasę ktoś #!$%@? na 3 zmiany na hali, #!$%@? xD po komentarzu widać, że wykształcenie to widziałeś chyba na filmach na YT
@zielony_goblin: ziomek, rozumiem ze lepiej robic po marketingu w biurze niz za 5 k na hali. Ktoś dobry to ma i 10k w marketingu. Chodzi mi o to, ze 5 k to ja mialem w 2018 albo nawet 2017 i nie potrzebowalem mitycznych studiow tylko skillow XDD do marketingu tez wcale studiow nie trzeba bylo, nie wiem jak jest teraz.
@Mateo132 no to sorry w takim razie, zwykle takie komentarze piszą osoby co jebia na hali za najniższa.

"Studia? A po co to komu, ja mam fach w ręku" o ktoś robi na magazynie. Tak to często wygląda

Co do studiow. Do wielu zawodów ich nie potrzeba, a jednak głupi papierek otwiera sporo drzwi. Choćby głupie korpo. Nieważne kim jesteś, bez papierka nie masz szans. Same studia pokazują, że chciało ci się
@dotankowany_noca: Zupełnie normalna sprawa, że ludzie po studiach wiążą się z innymi ludźmi po studiach. Propsy również dla babeczek, że równają swoich partnerów w górę. Chłopy po studiach biorą dupę z Żabki czy bezrobotną, a potem narzekają, że ktoś ich traktuje jak bankomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)