Wpis z mikrobloga

@lukiboss:

Przykładowo Pani kadrowa, księgowa, HR'owa, czy milion innych kobiecych zawodów biurowych, nie weźmie sobie kiepa z magazynu i tyle. Dla fizoli pozostają babki co też pracują fizycznie


Siedzę w robocie z grupką pań księgowych w średnim wieku. Prawie każda ma męża tirowca/kierowcę.
@Ignacy_Patzer @SPACE_MARINE: @SPACE_MARINE tak, najlepiej jest wyciągać przykład operatora koparki co zarabia 15k, to ja daję kontrę chłopy na TIR'ach co za granicę jadą, też mają z 10k na łapę, ale co z tego jak pracują w systemie 3/1 albo 4/1 czyli nie ma ich miesiąc w domu i potem wpadają na tydzień i znowu w trasę - powiedz mi kto chciałby tworzyć związek z taką osobą?
@SPACE_MARINE bardzo ważny wykres. Za mało się mówi, jakim drenażem finansów, jakim obciążeniem dla społeczeństwa są kobiety. Powinny mieć o 20 lat wyższy próg emerytalny, pasożyty. M 50, K 70 lat ????????
Piekło kobiet - faktycznie, piekło wg. ich projektu dla wszystkich
@zielony_goblin: czy te mityczne korpo jest z nami w pokoju? Zawsze mnie bawi jak ludzie pisza o korpo, mimo tego ze w korpo moze robic w roznych branzach i profesjach i toc jest kompletny ogolnik.

Z doswiadczenia mojego brata do IT do korpo nie trzeba papierka, czy jako techniczny czy project manager, osobiscie pracuje w firmie finansowej i jestem specjalista ds. audytu i takze nie potrzeba mi bylo studiow
@lukiboss Najlepiej? Przecież to ty ciągle pieprzysz o robocie w magazynach i produkcjach jak by to były jedyne prace oprócz pracy biurowej.
Niemal każdy wykopek to idiota który nie ogarnia jak wygląda rzeczywistość i ty jesteś jaskrawym przykładem
Najlepiej jest ciągle pieprzyć o robocie w magazynie za dwa tysiące i jak cię to wielce dotknęło? Nadal tam robisz i się siebie brzydzisz czy o co ci chodzi?

I jak to jest że