Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dopiero po rozstaniu widzi się wszystkie wady w związku, moja ex nigdy nie napisała do mnie pierwsza, nigdy nie zaplanowała niczego(jak przyjechałem do jej miasta to zaplanowała spacer xD), z jej ust nigdy nie wypowiedziała słów kocham cię, nigdy nie inicjowała niczego zawsze ja, zawsze o niej pamiętałem a to kwiaty a to wyjście. Miłość to piękne uczucie, silne dzięki niej poczułem, że żyje tak się zauroczyłem, chciałem z nią spędzać każdą chwilę, a zostałem z "potrzebuje przerwy" a następnie zerwanie, podczas tej przerwy też nie napisała, ja napisałem po 2 tygodniach czemu jeszcze nie zerwała? XD dałem się traktować jak gówno, ona była ksiezniczkowata, rozstanie mimo to bardzo mnie boli bo to była druga dziewczyna w życiu do której coś czułem

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 53
@PanNieznanypl: bwen there done that - wczorajszego wieczoru nawet przeglądałem stare wpisy na Mirko o tym jak sobie psychicznie nie radzę bo w ciągu 3 miesięcy po rozstaniu śniła mi się ponad 20 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cenna nauczka dla każdego faceta to bycie zostawionym przez kobietę o której myślało się że to ta właściwa. Czas leczy rany, mozna sobie pomagać innymi kobietami, sportem, praca czy
@PanNieznanypl kilka miesięcy to jeszcze nie milosc tylko burza hormonów i gdy ta burza opadnie to się okazuje czy ta osoba ma wady lub nie. Jak się było na haju hormonalnym i ta osoba nas zostawia z dnia na dzień to tez dlatego dopiero zauważamy wady tej osoby. Następnym razem staraj się by mimo tego haju hormonów dbać o to by relacja była symetryczna i nie mów ze kochasz bo kilka miesięcy
@razdwatrzy55 No to obstawiam ze coś z nią było mocno nie tak ^^’ wpierw się decyduje czy chce się spotykać dalej a później gada o uczuciach. Choć wydaje mi się ze są ludzie co po prostu ten haj hormonów widza jako milosc i jak on się kończy to myślą ze już nie kochają ^^’ ale to raczej tak myślą nastolatki, a jak ktoś dorosły myśli to raczej to nie jest partia do
@PanNieznanypl: Jeśli nauczysz się żyć sam i akceptować siebie takiego jakim się jest, swoją pewność siebie czerpać od siebie a nie od innych, to dużo łatwiej jest od początku każdej nowej relacji stawiać granice. Zwracać uwagę, że "to nie do mnie tak, do mnie nie", nie uciekać od konfrontacji i przede wszystkim przestajesz się bać, że jak ta relacja się skończy, to będzie przypał.

Dużo daje pewność siebie nie tylko w
moja ex nigdy nie napisała do mnie pierwsza, nigdy nie zaplanowała niczego(jak przyjechałem do jej miasta to zaplanowała spacer xD), z jej ust nigdy nie wypowiedziała słów kocham cię, nigdy nie inicjowała niczego zawsze ja, zawsze o niej pamiętałem a to kwiaty a to wyjście


@PanNieznanypl: Jezu i wy tak żyjecie? To są te mityczne związki za które wyśmiewacie #przegryw że ich nie mają?To są te "uczucia" (a obiektywnie rzec ujmując
@PanNieznanypl: ja związek (szczególnie w pierwszym etapie - pierwsze miesiące dopasowywania) widzę tak, że dwoje ludzi nie może po prostu wytrzymać bez kontaktu ze sobą dłużej niż ta noc, kiedy się śpi. Reszta czasu w ciągu dnia to nieustanne szukanie okazji, by wymienić spojrzenia, pogadać o głupotach, pośmiać się wspólnie z tego i owego, po prostu jak najdłużej być blisko siebie, widzieć, słyszeć, czuć siebie nawzajem.
No i oczywiście to, co