Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dopiero po rozstaniu widzi się wszystkie wady w związku, moja ex nigdy nie napisała do mnie pierwsza, nigdy nie zaplanowała niczego(jak przyjechałem do jej miasta to zaplanowała spacer xD), z jej ust nigdy nie wypowiedziała słów kocham cię, nigdy nie inicjowała niczego zawsze ja, zawsze o niej pamiętałem a to kwiaty a to wyjście. Miłość to piękne uczucie, silne dzięki niej poczułem, że żyje tak się zauroczyłem, chciałem z nią spędzać każdą chwilę, a zostałem z "potrzebuje przerwy" a następnie zerwanie, podczas tej przerwy też nie napisała, ja napisałem po 2 tygodniach czemu jeszcze nie zerwała? XD dałem się traktować jak gówno, ona była ksiezniczkowata, rozstanie mimo to bardzo mnie boli bo to była druga dziewczyna w życiu do której coś czułem

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 53
  • Odpowiedz
  • 294
@PanNieznanypl potrakruj to jako cenna lekcje. Naucz sie być sam... Zbuduj sie na nowo i twoja polowka bedzie czekala na ukształtowanego porzadnego faceta jakim jestes.
  • Odpowiedz
  • 2
@PanNieznanypl moze zbyt pochopnie i nie majac ku temu podstaw ulokowales te uczucie? To minie - chemia w organizmie itp
Natomiast warto wyciagnac wnioski i wyjsc z tego z glowa ku górze
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Potraktuj to jako lekcję życia, teraz jak będziesz szukał, to nie szukaj księżniczki tylko takiej co tez coś od siebie daje i widać, że się angażuje, a nie masz skakać koło niej jak piesek.
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl ale ja bym chciała być taką różową :c zazdroszczę jej bo jestem naiwną pisdą a ona jest chadem ale tylko takie z dobrych domów i z dużą urodą mogą sobie na to pozwolić :/
  • Odpowiedz
  • 17
@PanNieznanypl następnym razem będziesz mądrzejszy, bardzo ciężko nie dać się ot tak zauroczyć, gdy nie ma się dużego doświadczenia, wiem to po sobie.

Następnym razem trzeba podchodzić trochę bardziej kalkulacyjnie- jeżeli ktoś mieszka daleko, nie jest super w naszym typie, nie inicjuje samemu, odpowiada po kilkunastu godzinach, to może się warto zastanowić czy nie lepiej szukać czegoś innego.
  • Odpowiedz
  • 1
@PanNieznanypl next time zapamiętaj:
Charakter -> komfort spotykania (kto proponuje pierwszy, dzielenie rachunków, odległość dojazdu) -> wygląd

Wygląd zawsze można w jakimś stopniu poprawić, charakter też, tylko jeżeli będziesz z kimś kto się nie chce zmieniać to właśnie charakter będzie Ci najbardziej przeszkadzał

Druga połówka to ma być przede wszystkim przyjaciel/przyjaciółka
  • Odpowiedz
@Retsew: generalnie pisaliśmy codziennie, rozmawialiśmy, rachunki były na zmianę, ale wszystko nawet pisanie to była moja inicjatywa ja zaczynałem, nawet całowanie też ja zaczynałem przeszkadzało mi i to jej powiedziałem
  • Odpowiedz
  • 0
@rad_kop to mialem na myśli. Nikt nie ma obowiazku zyc z kims to zawsze kwestia dobrowolnego wyboru

Nie chcialem pizgac az takiego couchingu xd ale to mailwm na mysli mowiac naucz zie byc sam wtedy ta druga osoba jest nie niezbedna
  • Odpowiedz
@Lehita: umiem żyć sam, ale robię to już zdecydowanie za długo dlatego szukam bliskości kogoś dla kogo będę mógł żyć, gierki, puby, motory auta są fajne ale czuć że czegoś mi brakuje
  • Odpowiedz