Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dopiero po rozstaniu widzi się wszystkie wady w związku, moja ex nigdy nie napisała do mnie pierwsza, nigdy nie zaplanowała niczego(jak przyjechałem do jej miasta to zaplanowała spacer xD), z jej ust nigdy nie wypowiedziała słów kocham cię, nigdy nie inicjowała niczego zawsze ja, zawsze o niej pamiętałem a to kwiaty a to wyjście. Miłość to piękne uczucie, silne dzięki niej poczułem, że żyje tak się zauroczyłem, chciałem z nią spędzać każdą chwilę, a zostałem z "potrzebuje przerwy" a następnie zerwanie, podczas tej przerwy też nie napisała, ja napisałem po 2 tygodniach czemu jeszcze nie zerwała? XD dałem się traktować jak gówno, ona była ksiezniczkowata, rozstanie mimo to bardzo mnie boli bo to była druga dziewczyna w życiu do której coś czułem

#rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 29
@PanNieznanypl: Potraktuj to jako lekcję życia, teraz jak będziesz szukał, to nie szukaj księżniczki tylko takiej co tez coś od siebie daje i widać, że się angażuje, a nie masz skakać koło niej jak piesek.
@PanNieznanypl ale ja bym chciała być taką różową :c zazdroszczę jej bo jestem naiwną pisdą a ona jest chadem ale tylko takie z dobrych domów i z dużą urodą mogą sobie na to pozwolić :/
@PanNieznanypl następnym razem będziesz mądrzejszy, bardzo ciężko nie dać się ot tak zauroczyć, gdy nie ma się dużego doświadczenia, wiem to po sobie.

Następnym razem trzeba podchodzić trochę bardziej kalkulacyjnie- jeżeli ktoś mieszka daleko, nie jest super w naszym typie, nie inicjuje samemu, odpowiada po kilkunastu godzinach, to może się warto zastanowić czy nie lepiej szukać czegoś innego.
@PanNieznanypl next time zapamiętaj:
Charakter -> komfort spotykania (kto proponuje pierwszy, dzielenie rachunków, odległość dojazdu) -> wygląd

Wygląd zawsze można w jakimś stopniu poprawić, charakter też, tylko jeżeli będziesz z kimś kto się nie chce zmieniać to właśnie charakter będzie Ci najbardziej przeszkadzał

Druga połówka to ma być przede wszystkim przyjaciel/przyjaciółka
@Retsew: generalnie pisaliśmy codziennie, rozmawialiśmy, rachunki były na zmianę, ale wszystko nawet pisanie to była moja inicjatywa ja zaczynałem, nawet całowanie też ja zaczynałem przeszkadzało mi i to jej powiedziałem
@rad_kop to mialem na myśli. Nikt nie ma obowiazku zyc z kims to zawsze kwestia dobrowolnego wyboru

Nie chcialem pizgac az takiego couchingu xd ale to mailwm na mysli mowiac naucz zie byc sam wtedy ta druga osoba jest nie niezbedna