Wpis z mikrobloga

@Krupier ty za to pisz jak najwiecej, dobrze ze mamy medium zeby takie aspoleczne miernoty mogly prezentowac. Jak ci mama zaparzy kawe nastepnym razem to powiedz jej ze nie masz obowiazku dziekowac
ty za to pisz jak najwiecej, dobrze ze mamy medium zeby takie aspoleczne miernoty mogly prezentowac. Jak ci mama zaparzy kawe nastepnym razem to powiedz jej ze nie masz obowiazku dziekowac


@Krzakol: widzę, że dalej emocji nie opanowałeś. Dziecko drogie, odpowiedziałeś po chamsku na neutralny komentarz, sam sobie świadectwo wystawiasz. Ogarnij siebie i życie swoje bo ewidentnie masz jakiś problem.
@vikop-ru ten awkward moment, kiedy ja czekam aż kierowca zatrzyma się prawie do końca, bo nir mam pewności czy na pewno zwalnia żeby mnie przepuścić :/
Tutaj mamy takiego uprzejmego pieszego, że postanowił szybko przejść aby auta nie musiały czekać.

Jak myślicie, kogo wskazywali kierowcy aut jako winnego tej kolizji?


@SpalaczBenzyny: niech zgadnę - hurr durr, po przejściu się nie biega? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vikop-ru mi ostatnio na środku przejścia Sebixy zaczęły pompki robić i śmiali się ze mnie jak kazałem im #!$%@?ć z przejścia przez otwartą szybę. Pofatygowałem się, żeby wyjść i wyjaśnić sytuację, na szczęście chłopaki po chwili wykazali się kulturą, zrozumieli swój błąd i nawet przeprosili za sytuację :) wierzę, że ruszyło ich sumienie i moje 2m i 115kg miały drugorzędny wpływ na ich skruchę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@niecodziennyszczon no i też spoko, najgorzej jak ktoś idzie żółwim krokiem patrzy w telefon i #!$%@? ma na innych. Nawet nie chodzi tu o przepisy, a zwykła kulturę i umiejętność życia w społeczeństwie.
@Krupier: dokładnie tak :D jak przechodzisz przez przejście to przechodź spokojnie, powali, rozejrzyj się bo co z tego, że masz pierwszeństwo, mnie uczyli aby wchodzić jak wszystkie auta się zatrzymają, ja się zatrzymuję na środku i rozglądam, sam sobie winny, że tak szybko chciał przejść, gdzie on się tak spieszył do lida na promocję, itd..
dokładnie tak :D


Swoją drogą to obecnie nieco paradoksalny przepis. Przebiegać nie można, ale śmignąć na hulajnodze już jak najbardziej. xD

Jak przechodzisz przez przejście to przechodź spokojnie, powali, rozejrzyj się bo co z tego, że masz pierwszeństwo, mnie uczyli aby wchodzić jak wszystkie auta się zatrzymają, ja się zatrzymuję na środku i rozglądam, sam sobie winny, że tak szybko chciał przejść, gdzie on się tak spieszył do lida na promocję, itd..
@Krupier: ja to kisnę z tego argumentu, że "jestem pieszym i kierowcą więc ułatwiam" a dla mnie jestem pieszym i kierowcą oznacza, że dokładnie wiem, że kierowcy aut ignorują znaki, jeżdżą za szybo, wyprzedzają na pasach, nie znają często przepisów, nie zachowują ostrożności przy przejściach, itd.. więc w sumie faktycznie jest lepiej schować się w krzakach i poczekać aż sobie pojadą niż liczyć na to, że zachowają się zgodnie z przepisami
@SpalaczBenzyny: ja też jestem pieszym i kierowcą i jako pieszy nie ułatwiam, a jako kierowca nie oczekuję by mi ktoś ułatwiał. Wręcz przeciwnie, przeważnie zatrzymam się i przepuszczę nawet gdybym zdążył lub nawet gdy nie muszę (rowerzysta zbliżający się do przejazdu).

dokładnie wiem, że kierowcy aut ignorują znaki, jeżdżą za szybo, wyprzedzają na pasach, nie znają często przepisów, nie zachowują ostrożności przy przejściach, itd.. więc w sumie faktycznie jest lepiej schować
@ab6661 @Iliilllillilillili i właśnie takie buce tworzą nam taka szara rzeczywistość, a później teksty, że w Ameryce to się ludzie uśmiechają. Przecież jak się do was ktoś obcy uśmiechnie, albo będzie życzliwi, to się ugotujecie ze złości...szkoda na was nawet śliny.
@Iliilllillilillili Jak ktoś jest niewidomy i powiem, że jest ślepy, to go wyzywam, czy stwierdzam fakt? Tobie przeszkadza kultura w społeczeństwie, więc mówiąc, że jesteś bucem to cię nie wyzywam, tylko stwierdzam fakt.