Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: jestem ciekaw czy przed pociągiem czy tramwajem tez byłbyś taki mądry. pieszy na jezdni jest gościem a pierwszeństwo to tylko chora ustawa przez którą wiele osób już nie żyje i będą nadal umierać.
  • Odpowiedz
@DzikiChleb najbardziej to #!$%@?ą ykaie baby co widzą że z dwóch stron się zatrzymały samochody, ale ona zrobi pół kroku do przodu i się lampi #!$%@?, lampi się lewo prawo góra dół lewo prawo prawo lewo i myśli 5s czy wejść bo w sumie to że się zatrzymały samochody to nic nie znaczy xDd
  • Odpowiedz
@rosso_corsa jako pieszy czy kierowca staram się robić takie fikołki jeśli mam możliwość by zminimalizować spalanie innych uczestników ruchu, możesz to nazwać uprzejmością, możesz też ekologią ale w twojej oblężonej twierdzy to pewnie jest frajerstwo polaczku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@vikop-ru tak, pieszy ma #!$%@?ć robić fikołki żeby gruby leniwy siedzący w aucie na dupie nie musiał nawet stopy do hamulca wyciągać. Co za p0lactwo
  • Odpowiedz
po tym poznać człowieka z rozumem i godnością człowieka,


@DzikiChleb:

To bywa męczące, gdy kierowca zatrzymuje się w sytuacji, gdy spokojnie mógłby przejechać.

Jako pieszy, to zawsze staram się udawać, że idę prosto i skręcam na pasy nagle, gdy auto już przejedzie, zwłaszcza, gdy jest jedno. Ponieważ lubię, jadąc autem, gdy nie muszę się zatrzymywać.
  • Odpowiedz
tak, pieszy ma #!$%@?ć robić fikołki żeby gruby leniwy siedzący w aucie na dupie nie musiał nawet stopy do hamulca wyciągać. Co za p0lactwo


@rosso_corsa: p0lactwem to Ty jesteś, do tego sfrustrowanym, pewnie przez to że nie masz prawa jazdy i samochodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako pieszy zawsze kiwam głową, a jako kierowca zawsze mi milej jak pieszy mi kiwnie. Chociaż to się zdarza bardzo rzadko,
  • Odpowiedz
@vikop-ru tak, pieszy ma #!$%@?ć robić fikołki żeby gruby leniwy siedzący w aucie na dupie nie musiał nawet stopy do hamulca wyciągać. Co za p0lactwo


@rosso_corsa: Od razu widać, że reprezentujesz takie typowe, małostkowe i zawzięte p0lactwo xD Kompleksy jakieś? Brak prawka, brak samochodu, zazdrość? Work harder, get a car ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niczym nie różnisz się od tego grubaska:
lhotse89 - > @vikop-ru tak, pieszy ma #!$%@?ć robić fikołki żeby gruby leniwy siedząc...
  • Odpowiedz
@Rodriquez: pociąg i tramwaj tym się różni, że faktycznie ma pierwszeństwo przed pieszym. Człowiek gościem na drodze, a to dobre. Przepisy zakazujące przechodzenia przez jezdnię w dowolnym miejscu to efekt działań lobby samochodowego w latach 60-70 w USA, uczynić kierowców królami drogi żeby sprzedawać jeszcze więcej.

To że wsiadłeś w wielką puchę ze stali palącą sos z dinozaurów nie czyni cię w żaden sposób ważniejszym.
  • Odpowiedz