Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, zastanawia mnie od jakiegoś czasu życie dziewczyn 9-10/10, Instagram owych modelek, itp. Co one właściwie robią w wolnym czasie, życie na easy levelu. Właściwe mogą wszystko, nie muszą zapieprzać w kolchozie, moga żyć z utrzymania mezczyzn. Pewnie stołują się w restauracjach, co tydzień podróż po świecie do 5gwiazdkowego hotelu? Zna ktoś z was takie osoby? Jak bardzo są odrealnione od rzeczywistości?
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #tinder #instagram #p0lki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Cały dzień podporządkowany pod zrobienie idealnych fotek na insta, to co ty widzisz to tylko efekt końcowy całego dnia pracy. To tak jakbyś oglądał sobie w tvp Na dobre i na złe i mówił ze zycie lekarza jest zajebiste xD
  • Odpowiedz
Instagram owych modelek, itp. Co one właściwie robią w wolnym czasie, życie na easy levelu. Właściwe mogą wszystko, nie muszą zapieprzać w kolchozie, moga żyć z utrzymania mezczyzn. Pewnie stołują się w restauracjach, co tydzień podróż po świecie do 5gwiazdkowego hotelu? Zna ktoś z was takie osoby? Jak bardzo są odrealnione od rzeczywistości?


@mirko_anonim: Takie dziewczyny przeważnie całe życie żyją na koszt facetów i to wcale nie znaczy, że żyją
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Jah00, baby wysoko punktowane są często znudzone ciągłą atencją, zblazowane, mają dość chłopów i ich umizgów.
Te instagramowe pajacyki tak naprawdę gardzą spermiarzami. Widziałem na twichu jakiejś hotówy baseniary, że jeden spermiarz zadał jej pytanie, czy szuka chłopa to powiedziała, że nigdy nie umówiłaby się z kimś kto ogląda jej twicha xD W piękny sposób pojechała po spermiarzach, że uważa ich za odpady.
Onlyfansiary wysoko notowane też plują na swoich subskrajbentów, a interesują je tylko plny,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Już to kiedyś tłumaczyłem ale napiszę jeszcze raz - to nie jest tak, że taka osoba która Twoim zdaniem żyje życiem jak z bajki niema żadnych problemów, przykrości dnia codziennego dram.

Ona żyje tylko i wyłącznie swoim życiem, więc niema kompletnie pojęcia jak to jest niemieć powodzenia na rynku matrymonialnym, niemieć pieniędzy na wakacje 3 razy do roku, czy na jedzenie co 2 dzień w knajpie.

Ma za to zwoje "problemy" - a bo to ją ktoś obgaduje, a bo to misiek nie chce ją zabrać do Paryża, a to z matką napięta sytuacja, a to w aucie się coś psuje a naprawa G klasy kosztuje
  • Odpowiedz
baby wysoko punktowane są często znudzone ciągłą atencją, zblazowane, mają dość chłopów i ich umizgów


@mirko_anonim: Naczy tutaj bym zrobił dystynkcje między laskami autentycznie pięknymi, naturalnie dobre geny a laskami które się "wylaszczyły" z brzydkiego kaczątka przeistoczyły się w łabędzia.

Te naturalnie piękne często są skromne i bardzo przyzwyczajone do adoracji, mają do tego dystans - taka laska która nagle zwiększyła swą atrakcyjność ma często mocne kompleksy więc bywa zarazem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znam takie. Najczesciej zyja w relacjach sponsorowanych z jednym lub wieloma facetami (oczywiscie kazdy mysli, ze jest tym jedynym). Ich praca polega tylko na ladnym wygladaniu i dbaniu o siebie (dieta, silownia) itd.

Do normalnego zycia takie jednostki sie nie nadaja.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

Naczy tutaj bym zrobił dystynkcje między laskami autentycznie pięknymi, naturalnie dobre geny a laskami które się "wylaszczyły" z brzydkiego kaczątka przeistoczyły się w łabędzia.


@Dietetyq, tak, miałem na myśli te naturalnie piękne, te najlepsze sztuki w szkołach.
Bekę mam z tych, które pooperowały się i z brzyduli wskoczyły do zrobionego plastiku, lansują się i tak jak pisałeś, starają się nachapać atencji, ale widać, że tak naprawdę w psychice
  • Odpowiedz