Wpis z mikrobloga

Chciałbym stworzyć 3 sklepy internetowe (wordpress + woocommerce), które będą wysyłały zamówienia do strony/serwisu agregującego, gdzie będą wyświetlane zamówienia, które użytkownik może do siebie przypisać, takie przypisane zamówienie użytkownika będzie wysyłane do kolejnego serwisu, dostawcy zewnętrznego poprzez RestAPI.
Strona agregująca powinna mieć możliwość tworzenia użytkowników, czatu z klientem oraz przypisywania do siebie zamówień.
Chciałbym to zrobić w oparciu o #wordpress ale nie bardzo mam pomysł jak zrobić serwis agregujący oraz jego komunikację poprzez RestAPI.
Narysowałem ultra profesjonalny schemat, żeby zwizualizować to co chciałbym zrobić, czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak się do tego zabrać? Sklep z woocommerce potrafię postawić, problemy zaczynają się dalej. Jakby ktoś chciał się tego podjąć to zapraszam na priv.
#programowanie
Szkolna17PsychoFan - Chciałbym stworzyć 3 sklepy internetowe (wordpress + woocommerce...

źródło: schemat

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Szkolna17PsychoFan: Skoro wp, to może multisite. Jeden wp zarządza tymi 3 sklepami. Reszta to dopisujesz przypisanie zamówienia do dodatkowego użytkownika i komunikację przez API z zewnętrznym serwisem.
  • Odpowiedz