Wpis z mikrobloga

@smk666: jestes stary i miales zajebiste dzieciństwo jesli pamiętasz maslo w polsce po 250g a teraz moda na jakieś gowno 200g. A teraz pora umawiać sie na badanie prostaty i jąder ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na marginesie w hiszpanii nie kupisz kostki 200g, więc czemu unia ma im downsizing robić?)
  • Odpowiedz
Ja to mam w d.. ile jest produktu w opakowaniu i jakie jest opakowanie. Wystarczy mi, że na cenówce zawsze będzie cena za np. kilogram produktu. I ta cena nie będzie malutką czcionką.
  • Odpowiedz
A teraz pora umawiać sie na badanie prostaty i jąder

@2bajojajo:
A dziękuję za pamięć, byłem jakoś w czerwcu.

Co do masła to faktycznie było 250g ale tak rzadko bywało na stole w domu rodzinnym, że dla mnie 200g to standard bo regularnie spożywam dopiero od czasu gdy kilkanaście lat temu zamieszkałem na swoim.
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku:

ja #!$%@? i to jest właśnie problem współczesnej cywilizacji zachodniej. Chcecie aby urzędnicy za was wszystko robili. Wszystko ma być uregulowane od wielkości kostki masła do krzywizny banana. Spoko urzędasy już zacierają rączki bo im więcej ustaw tym więcej jest ich potrzebnych tylko potem nie płaczcie, że wam uregulują jak macie wyglądać, co oglądać i co kupować. Wystarczy #!$%@? popatrzeć na opakowanie i przeczytać "waga netto..."


Zgadzam się.
  • Odpowiedz