Wpis z mikrobloga

To chyba najbrutalniejszy blackpill jaki kiedykolwiek widziałem.

Atrakcyjny facet, który strzelił mężczyźnie dwa razy w plecy, powodując jego paraliż staje się popularny na tiktoku.

1 MILION POLUBIEŃ, pełno komentarzy od amerykańskich Julek proszących go o instagrama.
Co jest nie tak z ludźmi?
#przegryw #blackpill
DickSlinger9000 - To chyba najbrutalniejszy blackpill jaki kiedykolwiek widziałem.

A...
  • 36
  • Odpowiedz
@DickSlinger9000: Facet jest po prostu atrakcyjny fizycznie, to załatwia wszystko jeśli wprzęgnie się statystykę. Dla większości kobiet mógłby być nawet dręczycielem dzieci, najwyżej by sobie to zracjonalizowały. W przypadku większości mężczyzn jest identycznie.
  • Odpowiedz
@DickSlinger9000: pominąłeś kontekst...On był gwiazdą TikToka, ona była jego byłą. Ona wolała zabawiać się z innym, on wolał ją zastrzelić. Tego innego też.
Ali Abulaban był całkiem dobrze zapowiadającym się influencerem i jedną głupią decyzja stracił wszystko. W 2021 roku zastrzelił byłą żonę i jej kochanka, gdy leżeli w łóżku (pewnie czytali książki), po czym policjantom wytłumaczył, że to było niechcący. Trzy strzały w głowę faceta, jeden w kobietę. Kilka
  • Odpowiedz
Od początku istnienia ludzkości wszystko jest z ludźmi nie tak.


@Mirkwood: to nie do końca tak, to na pewno ma uzasadnienie. Chłopak dobrze wygląda - dobre geny. Agresywny patus - obroni stadło w razie czego.
  • Odpowiedz
@tumiwisizm

Agresywny patus - obroni stadło w razie czego.


Lub też wymorduje swoje stadło jak mu się będzie chciało¯\(ツ)/¯ Pod tym względem Ewolucja zawiodła bo nie wzięła pod uwagę że taki osobnik może być niebezpieczny dla swojego "stada" również
  • Odpowiedz