Wpis z mikrobloga

#ea #!$%@? jak grać w tą #eafc24? Gram se w fut i wlazłem do 5 ligi, coś tam oklepu dostałem ale dość lekko no i teraz z nikim nie mogę wygrać. Mecz wygląda tak że jest 1 do 0 dla mnie lub dwa lub 3 po czym zaraz gość strzela, potem kolejnego remis i cyk dostaje tak od 70 #!$%@? i zazwyczaj mecz się kończy na wyniku 6-2 dla rywala xdd zawodnicy chodzą jakby 10 kg kebaba #!$%@?, obrona się rozjeżdża, bramkarz myślami na wakacjach, co podanie to strata... jak to ogarnąć bo mnie szlak jasny trafi? Dodam że 60% posiadania piłki ale nic mi nie wchodzi. Słupek, poprzeczka, bramkarz... aż urwałem guzik w padzie i trzeba było kleić. Formacja 4 4 2
  • 5
  • Odpowiedz
@Gruboklates: ta gra to #!$%@? syf, nie da się inaczej tego określić xd, u mnie teraz jest to samo, w tym pseudo pucharze na 12 meczów wygrałem 1 przez 3 dni, 20 pingu a delay taki że nic nie mogę zrobić, oddaję po 15 strzałów i przegrywam mecz z typem który ma dosłownie 5 strzałów i 5 bramek, w żaden sposób go nie idzie zatrzymać, biegnie skrzydłem, kilka podań w
  • Odpowiedz
  • 0
@rzapom: no dokładnie. Ja mam teraz 3 tyg przerwy i wrócę. Jak mi Best na skrzydle przegrywa co drugi pojedynek biegowy z jakimś drewniakiem to idzie oszaleć... często też tracę gola jak sam strzele w sensie strzelam a 20 sekund później gość strzela... ehhh masakra. Jeden raz co udało mi się przyfarcić. Bo przegrywałem 0 do 3 i zrobiłem 3 do 3 i on na 4 do 3 i ja
  • Odpowiedz
@Gruboklates: w tamtej fifie często traciłem bramki jako pierwszy, przegrywałem 0:1 albo 0:2 i byłem pewny że jestem w stanie wygrać, nawet grając w 10 często udawało mi się wygrywać, w tej nawet jak prowadzę 3:0 to z tyłu głowy mam myśl że pewnie i tak przegram patrząc na to co się #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@rzapom: A daj spokój. To jest chore bo miałem dwa dni takie ekstra. Każdy golony po 4-5 do 0 i wychodzili... jak z nut. Zdawało się że formacja git, każde podanie przechodziło, skład niby ok a nagle na drugi dzień tych i koniec jak opisywałem, porażka za porażką.... w końcu odpaliłem poradniki na yt jaka formacją i taktyka itd i pozmieniałem i dupa jeszcze gorzej xdd
  • Odpowiedz