Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy uważacie, że jeżeli narzeczestwo się rozstaje, to niedoszła panna młoda powinna oddać pierścionek?
Bo właśnie mnie coś takiego spotkało, że narzeczona powiedziała, "jednak nie pasujemy do siebie" i że pierścionek sobie zachowa i nie odda.
Tak więc dziś smutny dzień bo jestem biedniejszy o jedną Sylwię* i 50 Władysławów Jagiełło :(.
#slub #zwiazki #milosc

*) imię zmienione



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 136
@mirko_anonim: wygląda na to, że to kwestia charakteru i mentalności danej osoby. Ja sobie nie wyobrażam zachowywać pierścionek, za który partner zapłacił sporo kasy i który miał być symbolem świadczącym o jego poważnych zamiarach wobec mnie. Rozstajemy się, to i tak pierścionka nie ponoszę już, a nie ja wydałam na niego kasę. I nie ważne z czyjej winy czy decyzji jest rozstanie. Byłoby mi po prostu głupio zarabiać na rozstaniu i
@Izuleczka: Moje prezenty też były wyrazem miłości, symbolem dbałości o partnera, a mimo to nie oczekiwałam zwrotu. Nawet jakby sam chciał zwrócić to nie mogłabym tego przyjąć. Dałam prezent w momencie kiedy miałam uczucia do niego, dlaczego więc mam wymazywać to co było?
Po pierwsze - tylko idiota kupuje kobiecie, z którą jest krócej niż 15 lat pierścionek drozszy niz 300 zł.

Jak nalega - kupujesz na aliekspress podróbę. Jak sprawdzi autentyczność - oburzasz sie tak jak ona oburzyłaby się, gdybyś zrobił test na ojcostwo.
@Linnior88:

@mirko_anonim: ja bym oddała pewnie ale już nie bądź taki łasy na tą kasiore

Nie rób z siebie dziada w jej oczach

A innej dać ten sam pierścionek to wstyd


@Linnior88: buahahaha
Taki pierdy tylko spod pióra różowej mogły powstać i tylko różowa jest to w stanie w nikomu nieznany sposób sobie usprawiedliwić.

Chłop wydał 5k na pierścionek zaręczynowy i to nie on jest chytry tylko baba, która
@peszek_leszek: @Abismo przecież op nie chce żeby była oddała mu wszystkie prezenty XD chodzi o pierścionek zaręczynowy, to jest symbol umowy między 2 osób że chcą zawrzeć związek małżeński. Wyobraźcie sobie sytuację że OP oświadcza się dziewczynie a ona "nie, nie wyjdę za Ciebie ale dzięki za pierścionek będzie mi pasował do sukienki"?
Powiedz jej, że w sumie pierścionek może sobie zachować bo i tak wyszło to taniej niż chodzenie na divy. Chyba, że żyliście w celibacie. Wtedy jesteś frajer.