Wpis z mikrobloga

Przegrałem na loterii genetycznej, ale to mnie nie usprawiedliwia - moje życie inaczej by wyglądało, gdybym nie podjął bezmyślnych decyzji i nie naplul na rękę, która oferowała mi pomoc.

Sam jestem sobie winien: zbagatelizowałem problemy zdrowotne; olałem dziewczyny, którym na mnie zależało i podjąłem durne, bezmyślne decyzje. Obecnie siedzę przed laptopem ze szklanką 16-procentowego alkoholu i zastanawiam się, co dalej. Ostatni raz spotykałem się z jakąkolwiek dziewczyną 2 lata temu; wyglądam jak gówno, co dopiero niedawno sobie uświadomiłem (mocno incelskie tyłożuchwie; za niecały rok najpewniej operacja); mam schizoidalne zaburzenie osobowości; nic mi nie daje szczęścia w życiu. Mam hajs i super pracę, ale co z tego? Nie widzę sensu w tym wszystkim; nie wiem... wstąpienie do jakiejś organizacji zbrojnej na terenie Azji Zachodniej może nadałoby mojemu życiu trochę sensu xd

Podsumowując: żenada, a nie życie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zdrowie #depresja #psychologia #schizoid #zwiazki #gorzkiezale #zalesie #przemyslenia
  • 3