Wpis z mikrobloga

@PiccoloColo: z jednej strony tak. Ale z drugiej mam beke z twgo podneicania się Tuskiem i opozycją. Ci ludzie, njestety, byli już u władzy, , podniecanie się Donaldem jest na poaiomie gimbazy mentalnej. Jednocześnie wiem, że po Pisie to każdy może wydawać się czymś nowym i dającym nadzieję, nawet taki Tusk xd
akiego złego było w kadencji Tuska


@RenkaRenkeMyje:

W kwestii afer:

afera sopocka (2008)
afera hazardowa
afera stoczniowa (2009)
afera Ryszarda Krauzego (2011)
afera Amber Gold (2012)
afera podsłuchowa (2014)

w kwestii społecznych: groszowe podwyżki emerytur, w kwestii demos-kratos: wejście do siedziby Wprost

Patrząc na cyferki to w sumie nie było jednostronnie. PKB owszem było na dobrym poziomie, ale zadłużenie państwa już na tragicznym. Aktualnie w aferach gospodarczych tez możemy znaleźć pozytywne
@In_thrust_we_trust myślę, że tu nie chodzi o to, że ludzie mają go za zbawcę. Ja np ciesze sie, że pis odsunieto od wladzy, bo jakby spisac liste ich afer, to nie wiem czy jest opcja użycia tylu znaków w komentarzu na wykopie. Czy Tusk jest idealny? Nie. Ale nikogo lepszego nie ma aktualnie xD z tych opcji co mieliśmy, to chyba najlepszy wybór, bo przynajmniej naprawi stosunki miedzynarodowe, które pis rozwalił doszczętnie.