Wpis z mikrobloga

@SpoonMan56: Nie.Po prostu dodatek smakowy. Pachnie i smakuje jak guma huba-buba xD

@nocny-mirek Jakiś nazista, który ma fetę 7zł/g przy zakupie 25g, która działa jak podczas wojny, gdzie Niemcy zdobywali Stalingrad i działa zajebiscie już od 300mg per-rectum(lewatywa wcześniej konieczna) + 250mg sniff + kilka h później 200mg i działa 12h u mnie przynajmniej. Ale mix pregaby + baklofenu konieczny(u mnie), bo bez mixu, feta to dla mnie gówno w #!$%@?,
wyjatkowy_szmaciarz - @SpoonMan56: Nie.Po prostu dodatek smakowy. Pachnie i smakuje j...

źródło: NOSEK

Pobierz
@wyjatkowy_szmaciarz: Nie ruszam tego ścierwa. Ty za to #!$%@? pół grama prochu z czego 60% do dupy żeby porobić się ""fetą"" i szydzisz że jestem znawcą. Radzę się zdystansować, wziąć głęboki oddech i poczytać na psychonaucie jakie są dawki fugi, a następnie połącz kropki. Możesz też przelać tą swoją wisienkę acetonem bezwodnym i zobaczyć czy coś zostanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) pzdr
. Możesz też przelać tą swoją wisienkę acetonem bezwodnym i zobaczyć czy coś zostanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) pzdr


@OrcSpearmiarz: Myślisz, ze tego nie robiłem?

Nie ruszam tego ścierwa


@OrcSpearmiarz: To po #!$%@? sie wypowiadasz teoretyku.

poczytać na psychonaucie jakie są dawki fugi, a następnie połącz kropki.


@OrcSpearmiarz: Teoretyk tabletka. Brałem adderral, czysta feta z darkneta, w #!$%@? drogi. 4x30mg klepło jak 300-350mg tej wisienki.