Wpis z mikrobloga

ale wiesz ze kosciol katolo polacki ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem.


@KwasneJablko: ja wiem, jemu to powiedz.

„- Nie ukrywam, że największe znaczenie miały moje rozmowy i spotkania z arcybiskupem Gocłowskim i przyjaciółmi. To oni przekonywali mnie, że mój powrót do Kościoła ma głęboki sens – przekonywał wówczas Tusk


Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/przyjaciel-tuska-wyjawil-sekret-donald-tusk-wzial-slub-koscielny-by-zostac-premierem/
@badreligion66: @Scybulko Akurat Donald zawsze dobrze żył z KK, nie tak nachalnie jak PiS, ale dobrze. W końcu to on wyświadczył KK największą przysługę: gdy wybuchła afera Komisji Majątkowej to on jej ukręcił łeb bo w ciągu jednej nocy ją zamknął i zaległa cisza. Potem była wspólna komisja rządu Donalda i Episkopatu, która miała wyjaśnić aferę.
I zgadnijcie co? Wyjaśniła? Oczywiście że nie. A Donald stwierdził że wszystkie "nieprawidłowości" to najczęściej
@zimowyporanek: wstawianie zdjęcia przed wyborami kiedy mówi o odcinaniu kościoła: patrzcie jak na pokaz zrobił

Wstawianie tego samego zdjęcia po wyborach na wieści że chce odciąć kosciol: nie zrobi tego, patrzcie jaki to bogobojny katolik XD

No #!$%@? nie mogę z prawakow czasami XD
@Cogito-sum: O ile pamiętam z tamtych czasów to istniał taki termin jak "Kościół łagiewnicki" - tzn. kościelne stronnictwo, tylko że po stronie Tuska (w przeciwieństwie do PiSowskiego "Kościoła toruńskiego").

Musiałby ktoś sprawdzić czy to nadal funkcjonuje i jak wpływowe jest w PO i w kształtowaniu opinii publicznej, by przewidzieć jak kościelny będzie przyszły rząd....
O ile pamiętam z tamtych czasów to istniał taki termin jak "Kościół łagiewnicki" - tzn. kościelne stronnictwo, tylko że po stronie Tuska (w przeciwieństwie do PiSowskiego "Kościoła toruńskiego").


@miku555: A rzeczywiście, tak było, dzięki za przypomnienie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musiałby ktoś sprawdzić czy to nadal funkcjonuje i jak wpływowe jest w PO i w kształtowaniu opinii publicznej, by przewidzieć jak kościelny będzie przyszły rząd....


@miku555: