Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: niedojrzałość, brak hamulców moralnych, podleganie podstawowym instynktom, traktowanie kobiet przedmiotowo i brak głębszej refleksji o konsekwencjach dla siebie, niedojrzałe "lekkie" partnerki.

Chyba nic nie zrobisz, póki życie cię nie zmiele i nie dojrzejesz do relacji którą uszanujesz.
level 40? level 50?

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Inną smutnym faktem jest to, że nie tęsknię. Nie tęskniłem do poprzedniej i nie tęsknie do teraźniejszej. Nawet po tygodniach bycia samotnie (delegacje). Czasami mam wrażenie, że gdy pewnego dnia przestałaby się do mnie odzywać to byłoby mi to wszystko jedno... oczywiście wtedy gdy miałaby powód. Zdjęłoby to ze mnie jakiś taki ciężar odpowiadania za drugą osobę. Nie umiem chyba kochać i nie przeszkadza mi samotność i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: babilon, been there done that.

z perspektywy nie warto, ale wiem jak ciężko z tym walczyć - szczególnie w czasach gdy (jak mawiał wielki filozof mały waldek) tuzin suk wart jest dziesięciocentówkę.

ale… da się, warto, polecam,
  • Odpowiedz