Wpis z mikrobloga

@obni: Nie tylko tam na 88 w dwóch punktach. W Gliwicach i jak jedzie się na Bytom. Ja tylko dodam, że jest to jeden z kamieni milowych, które wymaga od nas UE, a dla rządu to też wybawienie. Zawsze jakiś grosz wpadnie do budżetu. Niby bezpieczniej, bo niektórzy przesadzają z prędkościami ale wydaje mi się, że to nie prędkość na autostradach czy drogach szybkiego ruchu jest problemem ale ja się
  • Odpowiedz
@MxS89: jako Bomer przejechałem już miliony kilometrów, czasami też szybko jadę. Szybka jazda też jest powodem w jakimś stopniu na pewno ale największy to brak wyobraźni i bezmyślność, nie używanie migaczy itp. Akurat na odcinku średnicowym powinno być ograniczenie bo ludzie kompletnie nie przestrzegają prędkości , widziałem już kilka wypadków i przeważnie na tym odcinku albo kogoś obróci bo zapierdnicza na łysych oponach, wystarczy trochę deszczu czy przymrozek i można
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Wystarczy wejść na oficjalny dokument z wyszczególnimy punktami jakie warunki Polska musi spełnić aby dostać pieniądze z KPO. Są tam takie smaczki jak zwiększenie produkcji wodoru, więcej kontrolowanych odcinków prędkości są tam takie smaczki jak nowy podatek od używanych samochodów i zwiększenie wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Taaa ale kamienie milowe na czymś musiały się opierać. Te wytyczne nie powstały w miesiąc. To wszystko musiało być policzone. W każdym razie szykujmy się na coraz więcej pomiarów tego typu i to nie jest teoria spiskowa to będzie fakt. Do tego doliczmy podatek jeszcze nie wiadomo w jakiej formie od samochodów nie spełniające odpowiedniej normy emisyjnej i lipa dla kierowców.
  • Odpowiedz