Wpis z mikrobloga

Niemożliwe że nie lubisz soulslików na pewno
Na pewno w jakieś gówno grałeś serio
Jakie nudne co ty gadasz w złe grałeś
Mówię ci w złe grałeś inne spróbuj ja ci
Ja ci załatwię inne nie da się nie lubić soulslików
Co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
#gry #heheszki
arkan997 - Niemożliwe że nie lubisz soulslików na pewno
Na pewno w jakieś gówno grałe...

źródło: 1000005673

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@arkan997: albo to community które myśli, że jak gra pod siłę to gra na hard modzie i w jedyny sensowny sposób xDD
Przeszedłem każdego soulsa po kilka razy i najłatwiej zawsze było właśnie pod siłę + HP.
  • Odpowiedz
@arkan997: chyba nie widziałeś fanów pikseolozy
-mmmm retro, to co że w unity 4k i #!$%@? 3000% gpu
-jak możesz nie lubić pikselozy omujboshe w złą pikseloze grałeś pokażę lepszą
-to teraz popularny gatunek i to wcale nie dlatego że byle debil może wysrać z generatora kolejną edycję
  • Odpowiedz
@Styline: @cabeiu @Not_Broken @ciemny_kolor @arkan997
Dlatego ja cenię stare gry, takie jak Doom z 1993 roku, które umożliwiają szeroki zakres wyboru poziomu trudności.
Chcesz mieć prostą grę, bez wysiłku? "I'm too young to die" (easy)
Chcesz mieć jakieś wyzwanie, ale iść normalnie do przodu? "Hurt me plenty" (normal)
Chcesz zginąć już po 30 sekundach? "Nightmare!" (hard)
  • Odpowiedz
@arkan997: Jak widzę jakąkolwiek permutacje tego tekstu to już wiem, że autor albo baituje, albo jest debilem. W sumie to nie, w obu przypadkach jest debilem xd
  • Odpowiedz
@arkan997: zapowiadał się bardzo fajny względnie nowy rodzaj gier, szkoda że po pierwszej odsłonie przestali dbać o cokolwiek i gry różnią się od siebie niczym kolejne części AC
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: To Ty zupełnie nie "pokumałeś" mojej odpowiedzi. Ale spoko, wiem, że dla niektórych czytanie ze zrozumieniem, to szczyt nie do osiągnięcia. Nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
@arkan997: I jeszcze te śmieszne "co hehe nie dałeś rady? za trudne hehe soulslike to prawdziwa ultra hardcorowa gra tylko dla prawdziwych hardkorów!! Ponad 150 razy podchodziłem do Melani a ty co? Eredin za pierwszym w Wiedźminku hehe?

A prawda taka, że jak ktoś w Soulslikach zdycha na bossach po kilkadziesiąt razy to widocznie coś z nim nie tak. Pierwsze kilka podejść aż się pozna zachowanie bossa i to powinno wystarczyć
  • Odpowiedz
@arkan997: Oczywiście że nie każdy musi lubić souls like. Ja też nie lubiłem i wkurzały mnie te teksty, bo uważałem że gra ma przede wszystkim relaksować, a nie wkurzać. Potem jakoś tak wyszło, że zagrałem w DS3, parę razy się odbiłem, w końcu załapałem,przeszedłem soulsy, elden ringa i teraz nie chcę mi się w nic innego grać, bo inne gry stały się nudne.
  • Odpowiedz
@arkan997: Jak ja kisnę z tych wszystkich dad gamerów, co w 2024 dalej powielają te bzdury, że soulsy są trudne xD Te gry są banalne jak się w nie zainwestuję chwilę czasu, tylko wy jesteście przyzwyczajeni do tego, że gra się sama za was przechodzi i nie musicie używać mózgu do grania. A najlepiej to by było każdego bossa zabijać za pierwszym podejściem xD
  • Odpowiedz
@MaszBaboTalerz: Ale co Ci mam tłumaczyć, jak prościej się tego nie da ująć? Ale dobra, spróbuję: Jak ktoś używa tekstu "Mówię ci (tu daj cokolwiek) inne spróbuj ja ci załatwię inne nie da się nie lubić (tu też daj cokolwiek)" to jest baiciarzem/debilem. Teraz "pokumałeś"?
  • Odpowiedz