Wpis z mikrobloga

@GabrielOcello pewnie w #!$%@?. I nie ma to nic wspólnego z kilkukrotnym spotkaniami przywódców Hamasu na kremlu, podobnie jak z tym ze Iran stoi za hamasem i z tym ze zelenski jest Żydem. Na bank prowadząc wojnę z ruskimi nie zapomniał przekazać broni, której mu brakuje drugiej stronie by mogła zaatakować jego ziomków, żeby odsunąć uwagę świata od wojny na Ukrainie.
Paka tawarisz!
Ma to sens jak cholera miras. Nie ćpaj tam z tym kumplem, bo narkotykk was zmiotą z planszy


@Zielonykwiryta: Po 4 miesiącach od założenia konta powinieneś przynajmniej ze zrozumieniem czytać?

@GabrielOcello: Oczywiście screen obcięty idealne tak by nie było widać kto dodał wpis - no dodaje legitności.
@Tagnk: zainteresował mnie sam filmik nie osoba która wrzuciła go ze swoimi szlaczkami, nie wiesz chyba jak działa twitter noname postuja nonstop różne rzeczy być może to było wyciągnięte z jakiegoś telegrama nie wiem
gdzieś przedwczoraj w rozmowie z kumplem się zastanawiałem kiedy szmatogłowi ogłoszą że dziękują Zelenskiemu za broń,

mówisz i masz

@thorgoth: ja bym się zastanowił, z kim się kontaktuje ten "twój kolega" i dlaczego jest członkiem Konfederacji. ( ͡ ͜ʖ ͡)