Wpis z mikrobloga

@GabrielOcello: cała ta hamasowska impreza jest sponsorowana przez rosje, gdzieś przedwczoraj w rozmowie z kumplem się zastanawiałem kiedy szmatogłowi ogłoszą że dziękują Zelenskiemu za broń, najlepiej biologiczną albo chemiczną, przygotowywaną w amerykańskich laboratoriach pod Kijowem.

Mówisz i masz.
  • Odpowiedz
@GabrielOcello pewnie w #!$%@?. I nie ma to nic wspólnego z kilkukrotnym spotkaniami przywódców Hamasu na kremlu, podobnie jak z tym ze Iran stoi za hamasem i z tym ze zelenski jest Żydem. Na bank prowadząc wojnę z ruskimi nie zapomniał przekazać broni, której mu brakuje drugiej stronie by mogła zaatakować jego ziomków, żeby odsunąć uwagę świata od wojny na Ukrainie.
Paka tawarisz!
  • Odpowiedz
  • 6
Śmierdzi ruskim debilizmem na kilometr. Ukraina w swojej obecnej sytuacji, wysyła broń jakimś zapyziałym zjebom z pustyni, żeby #!$%@? Izrael, który w niedługim czasie, przerobi ich na mielone. To ma sens...
S-Type - Śmierdzi ruskim debilizmem na kilometr. Ukraina w swojej obecnej sytuacji, w...

źródło: urban-jerzy-urban

Pobierz
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: 1. Zalenski jest zydem
2. Caly czas brakuje broni na Ukrainie
3. Ta wojna nie jest na reke Ukrainie, bo jest swieza i na ustach wszystkich, tym samym zostawiajac Ukraine jako drugoplanowa

Widac, ze rosja macza w tym palce i tyle
  • Odpowiedz
Ma to sens jak cholera miras. Nie ćpaj tam z tym kumplem, bo narkotykk was zmiotą z planszy


@Zielonykwiryta: Po 4 miesiącach od założenia konta powinieneś przynajmniej ze zrozumieniem czytać?

@GabrielOcello: Oczywiście screen obcięty idealne tak by nie było widać kto dodał wpis - no dodaje legitności.
  • Odpowiedz
@Tagnk: zainteresował mnie sam filmik nie osoba która wrzuciła go ze swoimi szlaczkami, nie wiesz chyba jak działa twitter noname postuja nonstop różne rzeczy być może to było wyciągnięte z jakiegoś telegrama nie wiem
  • Odpowiedz
gdzieś przedwczoraj w rozmowie z kumplem się zastanawiałem kiedy szmatogłowi ogłoszą że dziękują Zelenskiemu za broń,

mówisz i masz

@thorgoth: ja bym się zastanowił, z kim się kontaktuje ten "twój kolega" i dlaczego jest członkiem Konfederacji. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz