Wpis z mikrobloga

@Jailer: a kto twierdzi, że przez 18 lat nie generował kosztów? Tak się robi biznes. Hive, meta, YouTube, Uber - wszyscy łapią wolumen klientów dumpując ceny.
@Jailer niby spoko, ale jak się podliczy YT, Spotify, netflixy i inne gówna to wyjdzie że 2x tyle co kablówka z netem. Czuję renesans zatoki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dzakubmwo: Paliwo jest towarem znacznie bardziej niezbędnym do życia niż YT. Ceny paliwa wpływają na ceny dostawy, ceny produktów w sklepach, wzrost kosztów usług itp. Natomiast serwis YouTube to zwykła rozrywka, która w piramidzie potrzeb zajmuje miejsca gdzieś na równi z drogim zegarkiem na ręce.

Poza tym, co niby mają robić Polacy jak Orlen podnosi ceny, bo ma na nie monopol? Kłócić się z szeregowymi kasjerkami na stacjach, które nie mają
@Krupier: dokładnie xD
@imargam_2137: mam tak samo. Google jest jak ten diler narkotyków, przed którym ostrzegali w szkole - najpierw uzależnił ludzi od darmowego Youtube'a, potem zaczął #!$%@?ć reklamy, a jak serwis stał się nieużywalny bez blokera reklam, to łaskawie wyłącza reklamy po zakupie subskrypcji xD Zaraz wprowadzą kolejne plany i jednak się okaże, że reklamy w Premium będą, a jak nie chcesz reklam, to wykup Premium Plus xD

a
@Jailer: xD babilończycy są cudowni, HURR DURR BIEDAKIEM JESTEŚ MNIE STAĆ JA WYDAJE BO MAM A TY MUSISZ NIE MIEĆ

Za youtubem napewno stoi jakiś uczciwy przedsiębiorca który ledwo wiąże koniec z końcem żeby dostarczyć usługe a nie globalny megakorp który żeruje na konsumentach xD porównywanie do „madek 800+” i złodzieji też dobre
@Lambo994: Tu nie chodzi o strategie towaru tylko o mechanizm działania xd A co zrobili we Francji jak podnieśli paliwo o 7 euro centów? Patrzyli spokojnie czy marsz żółtych kamizelek ? Polak zawsze dawał się #!$%@?ć, niestety taka mentalność tego narodu
@Jailer: dziwne ze za utrzymanie serwerów które Ci przesyłają filmy w 4k trzeba płacić XD

Skoro można to robić za darmo to dlaczego nie otworzysz własnego youtube’a? XD
@onepnch

@Jailer Ale cię boli jakieś 3zl którego sam nie płacisz. Jest bieda ale mentalna


@onepnch właśnie w taki sposób pis #!$%@?ł nam kraj. Dokładnie dzięki takiemu podejściu jaki reprezentujesz biedni (ty też) są ruchani w dupę przez polityków i korporacje dla których liczy się tylko i wyłącznie ich prywatny zysk.
boli mnie, bo ludzie, którzy kupują takie subskrypcje, dają korporacjom legitymację do wprowadzenia opłat za wszystkie treści w Internecie. Zawsze znajdą się tacy, którzy zapłacą.


@Jailer: i mam nadzieje, że z tych moich 3 zł opłacą prawnika i programistę który wywali vanced do śmietnika historii - wtedy dopier wam pęknie dupa towarzyszu XD