Wpis z mikrobloga

ludzie, którzy kupują takie subskrypcje, dają korporacjom legitymację do wprowadzenia opłat za wszystkie treści w Internecie


@Jailer: Nie, nie dają, bo nikt nie zamyka filmów za paywallem, ale może warto zacząć taką dyskusję od zastanowienia się czy istnieje coś takiego jak darmowa treść? Samo utrzymanie takiego serwisu to ogromne koszty, a YT pełen jest wartościowych i jakościowych materiałów tylko dlatego, że ich twórcy mogą monetyzować swoją pracę, więc wybór darmowe oglądanie
Ale cię boli


@onepnch: boli bo przez lemingów jak ty nie możemy mieć fajnych rzeczy. Youtube (google) zarabia na tobie przez sam fakt, że używasz ich serwisów (gromadzenie danych), a używasz dzięki treściom, które tworzą twórcy, którzy są przez googla regularnie dymani na pieniądze. I teraz jeszcze im dodatkowo płacisz.

I nie #!$%@? o biedzie - pozbądź się reklam jak cywilizowany człowiek czyli tak samo jak zamykasz drzwi od mieszkania na
gdyby nie te opłaty od użytkowników lub z reklam to na yt byś miał kotki,pieski i walki zuli i szurow z ich teoriami, nikomu normalnemu nie chcialoby sie poświęcać życia na nagrywanie i montaż profesjonalnych,ciekawych materiałów


@OdcienZieleni: Przecież przed "zawodowymi" youtuberami, patronajtami itd treści w necie były merytorycznie i śmieszkowo na wyższym poziomie. Production value oczywiście przez mniejsze budżety było mniejsze, ale to na dłuższą metę jest #!$%@? warte, sama jakość
@OdcienZieleni: To nie jest kwestia wniosku czy powinno być darmowe czy nie. To że przez wiele lat było darmowe jest faktem. A skoro było darmowe i lepsze to dlaczego akceptować coś co jest płatne i gorsze? To jest cofanie w rozwoju
@Werdna ale yt platny jest od lat, plus nie wiem jakich parametrów używasz do okreslenia ze kiedys było to cos lepszego,to twoja subiektywna opinia oparta o co? zresztą to jest prywatny biznes i ich sprawa jak ustalaja ceny,mozna nie korzystać
@Jailer: nie wiem o co ten ból dupy. Przecież można konto współdzielić. Ja palce za Netflix i Spotify, szwagier za Disney i YT premium a korzysta z tego łącznie 6 osób
Ale cię boli jakieś 3zl którego sam nie płacisz. Jest bieda ale mentalna


@onepnch: bo przez takich dzbanów będzie zaraz płatna możliwość WYŁĄCZENIA ciągle #!$%@?ącej aplikacji
@Jailer: ja tam place. Mogę słuchać muzyki w tle, mogę oglądać wszystko bez reklam. A i adblock nie działa na TV xd
Czemu ktoś ma ból dupy o to że ludzie płacą za jakieś premmium? A wiecie że niektórzy płacą za seks, to jest dopiero skandal xd przecież można kupić sobie lale dmuchana xd
Polaczki
Jak ja bym iał płacić a te wszystkie youtube Playery to z 3 zł dziennie zrobiło by się z 200 300 zł miesięcznie


@darosoldier: to przestań korzystać, a nie dziwisz się że firma chce zarabiać, zamiast dawać wszystko za darmo.

Chcesz za darmo? Oglądaj reklamy.
Nie chcesz reklam? Zapłać.
zresztą to jest prywatny biznes i ich sprawa jak ustalaja ceny,mozna nie korzystać


@OdcienZieleni: A mój komp to mój komp i moja sprawa czy zainstalowany jest ublock z najnowszymi filtrami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak jakiemuś korpo nie pasuje to można iść robić kasę gdzie indziej
Chcesz za darmo? Oglądaj reklamy.

Nie chcesz reklam? Zapłać.


@zmarnowany_czas: Nie ma czegoś takiego jak za darmo. Youtube i google są gigantycznymi agregatorami danych użytkowników które sprzedają za miliardy firmom reklamowym niezależnie od tego czy korzystasz z adblocka czy nie