Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak to jest, gdy masz swoją rodzinę. Co roku przychodzi mi na myśl fakt, że myślałam, że w tym wieku będę miała męża i dziecko. Zawsze myślałam, że mając swoją rodzinę będę mogła im ofiarować wszystko, czego nie dostałam od własnej rodziny. Miłość, akceptację, troskę, ciepło. Że będę mogła robić swojemu dziecku kanapki do szkoły, bo moja mama mi nie robiła. Że będę czytać mu książki, bo mi rodzice nie czytali. Że będę miała stabilizację w postaci męża, którego będę kochać nad życie i przytulać do snu. Że będziemy jeździć do dziadków, że będę słyszeć że „znowu zrobiłam to pyszne ciasto”, że będę mogła o kogoś dbać i cieszyć się tą rutyną, która dla mnie jest egzotyczna. Że będziemy sobie razem chodzić na spacer do lasu, na plac zabaw i układać razem puzzle i grać w chińczyka.
Chciałabym, żeby to marzenie się spełniło.
#samotnosc #depresja #rodzina
  • 25
  • Odpowiedz
@hermetyczniee też tak myślałem, moja się zemną rozwiodla jeszcze przed narodzinami drugiego dziecka, to jest dopiero dramat.

rozwód bez winy, pełne prawa rodzicielskie a widywać dzieci mogę 2 razy w tyg po 3h

nie wolno się poddawać. W życiu nie ma sprawiedliwości, są ludzie i są potwory.

kupilem działkę 2km od dzieci, buduję dom, złożyłem wniosek do sądu o zmianę kontaktów żeby było ich więcej. masa energi i pieniądze wyparuje na bezwartościowa
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: u mnie by było: "że w tym wieku będę miał żonę i dziecko." Ale jest inaczej, i nie zapowiada się na jakieś zmiany. Trzeba być wciąż dobrej myśli.

ale czasem po prostu tak sobie człowiek marzy i myśli o tej miłości, tej bezwarunkowej którą mógłby komuś ofiarować


Lecz niestety poza marzeniem i myśleniem trzeba coś jeszcze robić w tym kierunku, samo się nic nie zrobi, owszem przyciągnąć kogoś do siebie
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac drugie dziecko urodziło się 17 listopada a rozwod był 20 grudnia czyli miesiąc później. chciałem 3 razy w tyg była się zgodziła na 2 ja nie mialem sił walczyć. miałem na sobie masę gówna od niej musiałem szukać mieszkania, budowałem z nią dom miałem w nim cała kase i nie miałem jak tego użyć.

minal rok, nie opuściłem ani jednej wizyty. Ani jednych alimentów. kupuje dużo dodatkowych rzeczy a mimo to
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: To dlaczego odrzucałaś mężczyzn? Znając życie jak masz ponad 20 lat, to miałaś przynajmniej kilku adoratorów, a mimo wszystko pewnie szukałaś życia idealnego z jakimś Adonisem
  • Odpowiedz
@hermetyczniee Szukałaś księcia z bajki? Który level? Skąd jesteś?

Jeśli nie przeszkadza Ci mało dynamiczny, nieśmiały manlet 33 level, wieczny Czarodziej to pisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie no, wiem że Ci będzie przeszkadzał. Jak mi przykro....
  • Odpowiedz