Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: ona jest tak obrzydliwa że dosłownie nie byłem wstanie obejrzeć do połowy żadnego z jej dzieł kinematograficznych.

@wiluxpl @przegryw_z_piwnicy najlepiej jak dawała jakiś wywiad w aucie i typ sie jej pyta, a co z jej córką? czy nie boi sie że jej twórczosć wypłynie, ze bedzie pytać że inne gówniaki ją zajadą psychicznie. na co ta odpowiedziała zę hurdur przecież ona ma tylko jednego bolca i powie zę tylko z
@eltanol3000: nie mam nic do camgirls, o ile nie bawią się w ambasadorki tego zawodu. Wielu ludziom wydaje się, że to łatwa praca. Tak, o ile masz predyspozycje. Dotyczy to zresztą każdego zawodu. Sasha Grey jakoś nie narzeka, że ma depresję i doskonale odnalazła się poza branżą. Ale to inteligenta kobieta. Jest moda na IT, a jakoś nie każdy tam się nadaje, a ludzie walą drzwiami i oknami bez większej refleksji,
@ReeceWithouterpoon irytuje mnie strasznie takie bagatelizowanie zioła i tego że może nieść poważne konsekwencje gdy jest nadużywane, zwłaszcza w przypadku uzależnienia, bo przez tą zasłonę dymną bezpiecznej używki musiałem wylądować z psychozą w szpitalu żeby się dowiedzieć że jednak da się przedawkować
@BiauekRemover: długie używanie marihuany zaburzyło gospodarkę serotoninową , powinieneś suplementować tryptofan w postaci 5htp ( Neuroprzekaźnik 5-hydroksytryptofan, w skrócie 5-HTP, jest jednym z aminokwasów, które nasz organizm może sam wytworzyć. Jako produkt pośredni jest niezbędny do produkcji serotoniny. To z kolei pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Jeśli nasz organizm nie wytwarza wystarczającej ilości 5-HTP, 5-HTP jako suplement diety może zrekompensować deficyt.)
@ReeceWithouterpoon temat z hyperreal który zasugerowałem + suby to miejsca w których bardzo często przewija się temat uzależnienia, właśnie dlatego Cię tam kieruje, ale po #!$%@? sprawdzić. Also, psychozy dostałem tydzień po odstawieniu z dnia na dzień, bo też myślałem że wystarczy przestać palić ( ͡° ͜ʖ ͡°)