Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić -zacząłem prawie miesiąc temu chodzić dzień w dzień na spacery to jest mi o wiele lepiej. Odstawiłem alkohol, słodycze, nie jem zbyt dużo i psychicznie jest znośnie. Plecy nie bolą, schudłem już 3.5 kilograma i dzisiaj zrobiłem prawie 10 kilometrów i nawet tego nie odczułem.

Jestem zadowolony z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#chwalesie #depresja #mikrokoksy dla zasięgu #gownowpis #warszawa
  • 126
@jan-chrzciciel: ja #!$%@? codzienne spacerki od ponad roku już i to jest w sumie moja jedyna regularna forma aktywności - praca zdalna here - utrzymuje wagę i czuję się dobrze.
Polecam sobie jakąś apke-krokomierz zainstalować i zbierać achievementy, mnie to dodaje motywacji w gorsze dni
zacząłem prawie miesiąc temu chodzić dzień w dzień na spacery


@jan-chrzciciel: polecam ten styl zycia, ja zaczalem kiedys po dosc meczacej chorobie i niedlugo dwa lata pyknie jak robie 5-10km dziennie. 2 pary butow schodzilem.
@jan-chrzciciel: są opaski uciskowe na kolana - ortezy, które na początku biegania bardzo pomagają. Sam w nich teraz biegam, co któryś trening je odstawiam i jeżeli kolana mnie #!$%@?ą, to na następny znowu zakładam.
@Jacques-Pierre zmuszam? Hmm na początku się zmuszałem, bo chciałem coś zrobić że sobą i teraz to polubiłem i to jest naturalne dla mię, ale jak mi się nie chce wyjść to sobie mówię, że jeśli nie wyjdę to to co robiłem do tej pory pójdzie na marne i wychodzę