Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić -zacząłem prawie miesiąc temu chodzić dzień w dzień na spacery to jest mi o wiele lepiej. Odstawiłem alkohol, słodycze, nie jem zbyt dużo i psychicznie jest znośnie. Plecy nie bolą, schudłem już 3.5 kilograma i dzisiaj zrobiłem prawie 10 kilometrów i nawet tego nie odczułem.

Jestem zadowolony z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#chwalesie #depresja #mikrokoksy dla zasięgu #gownowpis #warszawa
  • 126
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: ja już tak 5 lat spaceruje bardzo fajna sprawa polecam po 5 latach spacerowania wydaje mi się że mógłbym iść bez końca... A początki miałem takie że po 1 km chciałem wracać bo aż tak piszczele mnie bolały że problem był żeby iść dalej... Masakra
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: Zimny prysznic dodaj. Dobrym wyznacznikiem wartościowych rzeczy w życiu jest odpowiedź na pytanie czy żałuję tego co zrobiłem. W przypadku zimnego prysznica nigdy nie odpowiedziałem twierdząco.
  • Odpowiedz
@mtgosciu: Za gruby jestem żeby biegać i kolana mam rozwalone.
@Mitnic Myślałem o psie, ale to trzeba z nim codziennie wychodzić zajmować się, za dużo na głowie. Poza tym i tak wolę koty. @LebronAntetokounmpo Raczej słodycze, bo alkohol rzadko piłem - raz, dwa razy w miesiącu, więc to nie miało zbyt dużego wpływu.
@progreso staram się wychodzić na spacer o 6-7, ale różnie to bywa. Czasami nawet wychodzę dwa razy dziennie i robię wtedy z 15 kilometrów. @Slavcel o tak to mi się przyśniło :D
@PonuryBatyskaf no to jedz, ale nie #!$%@? całe słoika. Np weź se trochę czekolady, albo dwie łyżki dźemu, albo coś słodkiego zjedz na kolacje i powinno być ok.
@PlesniakPospolity Ja wcinam antydepresanty garściami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bitcoholic
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: spacery są strasznie niedoceniane. Zwłaszcza dla ludzi którzy się zastali. Po jednym treningu można zdechnąć, a jeśli jesteś minimalnie zdrowy spacer można wcisnąć zawsze. Słuchawki na uszy i jazda. Zresztą na koncowki redukcji wrzucam że spacery bo na nic innego nie mam już siły.
  • Odpowiedz
  • 1
@jan-chrzciciel
No i elegancko. Dobre podejście powoli spokojnie i jeden spacer na raz. Kiedyś miałem problem bo jak myślałem że trzeba ćwiczyc kilka lat żeby byly efekty itd itd to traciłem motywacje. Teraz po prostu w konkretny dzień coś robie a czy będą efekty to mam to gdzieś.
Dużo daje całkowite odstawienie używek i śmieciowych słodyczy
  • Odpowiedz