Wpis z mikrobloga

@Wielki_Wladca_Wypoku: Aż zerknąłem, bo się będziemy na święta do Oleda od samsunga przymierzali i to samo. Wszystkie ceny po tysiaka w górę i ani mru mru XDDDD A patrzę średnio co 2-3 dni to wiem ile zazwyczaj jest.
Co za #!$%@? za przeproszeniem. Wczoraj były warte nawet zeszłoroczne modele tysiaka taniej i jeszcze ich w magazynie nie mieli trzeba se było stacjonarnie szukać, a teraz nagle w magazynach znowu jest, ale
@wist Co nie zmienia faktu, że robią np Black Week wyprzedaż i wrzucają tam rzeczy z oznakowaniem Top oferta, gdzie rzeczywista cena jest droższa o 500 zł od tej miesiąc temu. I wystarczy, że nie ma kodu i już im wolno.
@Wielki_Wladca_Wypoku dlatego nie chce wracać do Polski bo na każdym kroku tylko dymaja każdy każdego. W Kanadzie gdzie mieszkam co najwyżej ceny obniżają drastycznie a rynek działa tak, że jak jeden duży sklep obniży cenę to kolejne robią to samo. No ale nie k!?wa podnosić, obniżać i podnosić 2 razy więcej niż sie obniżyło ()
wczoraj 30 października 5199

@Wielki_Wladca_Wypoku: dalej tyle kosztuje w Euro, po prostu nie ma promocji. Założę się, że od 1.11 będzie inny kod i znów promocja. Tam w kółko tak jest, ja kiedyś plułem sobie w brodę, bo się promocja na coś skończyła, a za dzień-dwa weszła jeszcze lepsza.