Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
@Abismo

@Dueil_angoisseus #urojeniaprzegrywoidalne serio myślisz, że kobiety nie mogą mieć depresji, mieć fobie społeczne, problemy z kontaktami z ludźmi, nawiązywaniem nowych relacji, niską samoocenę, czy jesteś tylko debilem?


Mogą mieć depresję ale wyjaśniłem już wcześniej.
Większość waszych problemów społecznych kończy się w momencie wyjścia do ludzi lub założenia konta na portalu randkowym.
Leczenie depresji waszym przypadku w dzisiejszych świecie gdzie dosłownie macie dodatkowe punkty za wszystko przypomina bardziej wypoczynek w kurorcie w
@Dueil_angoisseus czyli jednak nic nie wiesz o psychologii i psychiatrii. Jak mam wyjść do ludzi jak miałam okresy z takimi atakami lęków, że nawet umyć się nie dałam rady, a do lodówki i siku to ledwo? Mózg mi się wyłączał i podświadomie brałam nożyczki do ręki i szorowałam nimi po skórze, po czym odzyskiwałam świadomość i waliłam pięściami w ścianę, żeby odwrócić mój mózg od zrobienia sobie krzywdy? Ale wystarczy założyć konto
@Abismo

@Dueil_angoisseus czyli jednak nic nie wiesz o psychologii i psychiatrii. Jak mam wyjść do ludzi jak miałam okresy z takimi atakami lęków, że nawet umyć się nie dałam rady, a do lodówki i siku to ledwo? Mózg mi się wyłączał i podświadomie brałam nożyczki do ręki i szorowałam nimi po skórze, po czym odzyskiwałam świadomość i waliłam pięściami w ścianę, żeby odwrócić mój mózg od zrobienia sobie krzywdy? Ale wystarczy założyć