Wpis z mikrobloga

-bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobie xD

Jeszcze może napisze że ma depresję xDDD
Myślę że większość chłopaków z targu #przegryw zamieniłaby się z nią bo ona ma możliwości ale albo jej się #!$%@? nie chce z nich skorzystać (z tutorialu dosłownie xD) albo ma tak wywalone oczekiwania że nie jest w stanie nikogo sobie znaleźć #hipergamia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #heheszki #takaprawda #bekazpodludzi
Dueil_angoisseus - -bądź kobieta i graj w życie na dosłownym tutorialu
-nie radź sobi...

źródło: temp_file4773519443687566334

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dueil_angoisseus: czy ty w ogole masz pojecie o ludzkiej psychice? rozmawiales albo zyles z kims, kto wpada w petle stanow, z ktorych ciezko sie wydostac i jedyne proby ucieczki sa desperackie i autodestrukcyjne, bo nie widac zadnej alternatywy? takie obcesowe i ignoranckie teksty zachowaj dla swoich dzieci, ktore cie beda nienawidzic; mowisz jak #!$%@? boomer, to jest oznaka braku wiedzy o swiecie, ludziach i rzeczywistosci, a implikowana przez ciebie prostota
  • Odpowiedz
@vootz

@Dueil_angoisseus: czy ty w ogole masz pojecie o ludzkiej psychice? rozmawiales albo zyles z kims, kto wpada w petle stanow, z ktorych ciezko sie wydostac i jedyne proby ucieczki sa desperackie i autodestrukcyjne, bo nie widac zadnej alternatywy? takie obcesowe i ignoranckie teksty zachowaj dla swoich dzieci, ktore cie beda nienawidzic; mowisz jak #!$%@? boomer, to jest oznaka braku wiedzy o swiecie, ludziach i rzeczywistosci, a implikowana przez
  • Odpowiedz
Ok kukold


@Szyszkalogin: wyjaśnij mi, proszę, jaki tok rozumowania i logika sugeruje Ci, że jestem cuckiem - próbowałem to rozkminić, ale nic w moim życiu na to nie wskazuje, ba, wg. przegrywów to pewnie jestem turbo-czadem, bo mam atrakcyjną żonę, która mi pozwala na wszelkie moje zachcianki i mam kilka hobby, których inni faceci często mi zazdroszczą, dobrze zarabiam, mam fajny dom, lubię swoją pracę, itd.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: w jednej kwestii masz rację - nawet najbardziej zaburzona różowa ma szansę znaleźć faceta. I w drugą stronę też to działa, przecież #!$%@? Trynkiewicz ma żonę. Swojego poznałam w psychiatryku - on po 3. próbie, bez pracy, z 20 kg nadwagi i przeciętnym wzrostem, za to z wielką pokorą i zrozumieniem wobec cierpienia innych ludzi, użalająca się nad sobą łajzo.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: wiesz znam parę 30-35 latek które są jak gowniary przy takiej jednej 19 czy 25 latce. Poza tym czy trzeba kogoś manipulować jak ma do wyboru nowa Skodę z salonu albo 10 letniego Lotusa Evore xd , ja tam wolę używanego Lotusa od nowej Skody XD
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe

@Dueil_angoisseus: w jednej kwestii masz rację - nawet najbardziej zaburzona różowa ma szansę znaleźć faceta. I w drugą stronę też to działa, przecież #!$%@? Trynkiewicz ma żonę. Swojego poznałam w psychiatryku - on po 3. próbie, bez pracy, z 20 kg nadwagi i przeciętnym wzrostem, za to z wielką pokorą i zrozumieniem wobec cierpienia innych ludzi, użalająca się nad sobą łajzo.


No to skoro nawet Ty znalazłaś chłopa
  • Odpowiedz
@Ranger

>Ok kukold


@Szyszkalogin: bo mam atrakcyjną żonę, która mi pozwala na wszelkie moje zachcianki i mam kilka hobby, których inni faceci często mi zazdroszczą, dobrze zarabiam, mam fajny dom, lubię swoją pracę, itd.

Ok Giga Czad ja nigdy za rękę ani ciurka w babie nie miał
  • Odpowiedz
TAK TAK ALE JAK @Dollcel MA SEKS LALKĘ TO RÓŻOWE NA WYKOPIE ROBIĄ FIKOŁKI XDDD


@Dueil_angoisseus: różowe to mają w dupie co rucha jakiś przegryw i ćpun. można najwyżej drzeć łacha, że proponuje to rozwiązanie na przegrywową depresję (co w oczywisty sposób daje do zrozumienia, że jedyną bolączką zakolaków jest brak cipci)
  • Odpowiedz