Wpis z mikrobloga

Mięso z kurczaka surowe: bleh
Mięso z kurczaka ugotowane z rosołu: bleh
Jakiekolwiek mięso: bleh
Tuńczyk czy inna ryba: bleh
Jajko specjalnie ugotowane i rozdrobnione: bleh
Jakieś #!$%@? zaschnięte resztki jajecznicy i okruszki chleba z rana: ABSOLUTNY PRZYSMAK, POKARM BOGÓW, CO ZA AMBROZJA, CAŁY TALERZ WYLIŻĘ, NAJLEPSZY POSIŁEK MOJEGO ŻYCIA

#koty #alboialba #zwierzaczki #bekazkota #beka
Pobierz szzzzzz - Mięso z kurczaka surowe: bleh
Mięso z kurczaka ugotowane z rosołu: bleh
Jak...
źródło: temp_file5397060073744258118
  • 82
@Nemayu To nie dziwię się że tak to wcina i nie chce nic innego.
Próbowałem go przestawić na odpowiednią karmę według poradnika, niestety brakło mi cierpliwości.
Ileż można wyrzucać dobrą i drogą karmę, słuchając darcia mordy kota cały dniami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nieinteresujemnietozupelnie Koty powinny być trzymane w domu, gdzie on miał by miał tą toksoplazmozę albo coś innego złapać? Patrząc na gołębie przez okno? Śmieszy mnie poczucie wyższości ludzi ze to obrzydliwe jeść na talerzu umytym w zmywarce po kocie. Gorsze rzeczy złapiesz od gości których zapraszasz do domu którzy użyją tych samych talerzy. A w biurze??? Na pewno wyparzaja wszystkie kubki.
@TheSchizoo Widzisz, właśnie to miałem na myśli. Z tym jedzeniem kota to trzeba jakieś fikołki robić bo mu miska nie odpowiada, temperatura, a daj na talerzu itp.
To samo było z wodą, zwykła miska - nie. Szklana miska - nie. Szklanka - nie. W końcu musiałem kupić fontannę, która ostatnio też ma w dupie. A z czego najlepsza wodą? Oczywiście że z kibla, napuszczona do umywalki albo resztki co zostały w wannie.
@latko Za bardzo się piescisz to nie dziecko. Nie daj jeść to nagle zacznie wszystko smakować. A fontanny są kiepskim pomysłem bo rozwijają się w nich grzyby. Wystarczy wymieniać wodę codziennie jak nie chce to niech nie pije, z pragnienia nie padnie.
@MamMalegoSiurka: skończ już jojczyć bo w twojej #!$%@? ni sensu ni logiki, standardowy cykl w zmywarce + detergent i masz praktycznie sterylne naczynia. Niestety nie da się tego powiedzieć o domach właścicieli psów, wiecznie #!$%@? śliną i syfem naniesionym z zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MamMalegoSiurka: ale to ty dzwonisz (a tak btw, to wiesz, ludzie robią niesłychaną rzecz potem - MYJĄ potem te naczynia! No, to teraz już wiesz, że tak można!

@szzzzzz: a mnie obdarzyło kitku żrącym wszystko, co jej dam, ale jakiś talerz też czasem wyliże.
@szzzzzz przed rokiem przyjąłem do domu pieska (Czesio) nawet napisałem o tym post i 2500 ludzi się zainteresowało. Cudny piesek, ale karmienie Czesia to masakra. Suchej karmy nie ruszy, jedzenie w puszkach odpada, surowego mięsa nie lubi, może raz w tygodniu... Muszę kupować mu żeberka (obrane po części z mięsa), serca i żołądki kurze, wątróbkę... Każdego wieczora gotuję mu porcję, którą wcześniej mroziłem.
Ale poza kosztownym utrzymaniem piesek cudo (ʘ
Pobierz 100piwdlapiotsza - @szzzzzz przed rokiem przyjąłem do domu pieska (Czesio) nawet napi...
źródło: temp_file5597348345602485787
@szzzzzz: w sumie nawet w dupie z tym myciem naczyń, ale problem jest głównie taki, że jak pozwolisz zwierzęciu na takie zachowania, to jak zostawisz później talerz bez opieki, to kot z niego żre. Jestem kociarzem i w życiu bym nie pozwolił kotu jeść mojego jedzenia xD chociaż może to mnie wyklucza z tego miana. No i dodatkowo później płacz jak była bakteria, że koty zdychały. Tam wyszło, że ludzie swoim