Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na siłowni ładna kobieta to na 95 % nie jest #p0lka.
Ogólnie zauważyłem, że jeśli kobieta jest zadbana, wysportowana to prawdopodobnie jest z erasmusa. Jak widzę uśmiechniętą kobietę, która nie ma kartoflanego ryja to wiem, że to nie jest p0lka. Czy ewolucja naprawdę tak pokarała te pokraki?
Typowa p0lka na siłowni:
Kartoflany ryj
płaskodupie
gruba
śmierdzi
źle wykonuje ćwiczenia
Typowa latynoska
Ładna twarz
Ładny tyłek
szczupła
ładnie pachnie
wykonuje poprawnie ćwiczenia.

#blackpill #przegryw
  • 37
@dotankowany_noca: jakoś nie widzę Polaków którzy się zachwycają Niemkami za to dla Niemca polka to rarytas największej klasy , mieszkam w niemczevh i o ile u średnich Polaków nie mam powodzenia tak u niemieckich wysokich czadow powodzenie mam
@Linnior88: no i gdzie problem z tym że mają duże bum bum? Może i ważyć te90 kilo byleby odkładał się tam gdzie ma się odkładać, że względu na dobry profil hormonalny i lepsze proporcje szkieletu
@Lysandros: tylko że one potrafią mieć jeszcze bardziej wywalone bebechy jak stary który pije browary są praktycznie kwadratowe
Mieszkałam w Niemczech to koło mnie mieszkał Niemiec z brazylijka 160 wzrostu jakieś 100 kilo bebech jak beczka no palce lizać
A dra się tak jakby miał być jutro koniec świata
@Linnior88: też takie widziałem, ale gdy byłem w Anglii i Szwecji oraz przy akademiku Erasmusa w mieście wojewódzkim gdzie studiuję widziałem masę szczupłych z często dobrym biustem, ale zawsze dużym kształtnym tyłkiem. Z twarzą było różnie, ale nie będę na to patrzył przy innych atrybut ach. A profil rasowy wszelaki. To że twój sąsiad sprowadził sobie nieurodziwą to inna sprawa. Słyszałem że słabo się starzeją i roztywają, ale to pewnie ze
@Lysandros: piertolenir jakie polki są źle bierze się z tego że się nigdy nie mieszkało w innym kraju nie miało styczności z inna kultura , polki są spokojne stonowane , nawet ukrianka ma bardziej rogaty charakter
Akurat po jednej i drugiej stronie są ładniejsi i ci mniej. Jedno co zauważyłem podczas swojej przygody z siłką - rzeczywiście kobiety mają gorszą technikę i słabo przyjmują rady. No chyba że podejdzie chad-trener. I oczywiście wszelkie sociale, nagrywanie, zdjęcia. Okropnie dużo tego. Dlatego jak szukać siłki to z minimalną ilością kobiet, aby przypadkiem nie zostać jeszcze oskarżonym o gwałt bo przechodząc spojrzałeś przez 0,5 sekundy na tyłek (bo tylko go było