Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na siłowni ładna kobieta to na 95 % nie jest #p0lka.
Ogólnie zauważyłem, że jeśli kobieta jest zadbana, wysportowana to prawdopodobnie jest z erasmusa. Jak widzę uśmiechniętą kobietę, która nie ma kartoflanego ryja to wiem, że to nie jest p0lka. Czy ewolucja naprawdę tak pokarała te pokraki?
Typowa p0lka na siłowni:
Kartoflany ryj
płaskodupie
gruba
śmierdzi
źle wykonuje ćwiczenia
Typowa latynoska
Ładna twarz
Ładny tyłek
szczupła
ładnie pachnie
wykonuje poprawnie ćwiczenia.

#blackpill #przegryw
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Epiktetlol

Jeśli chodzi stricte o sylwetkę, to to, że Latynoski mają średnio znacznie bardziej kobiecą niż Słowianki, nie jest żadnym odkryciem, kwestia genetyczna.
  • Odpowiedz
nie wiem skąd u ciebie tyle jadu


@programista3k: Nie wiem skąd się bierze to, że jak się ktoś z czymś nie zgadza to od razu uznaje się, że ktoś jest pełen jadu.

To teraz odwróćmy sytuację z wpisu i jakby ktoś napisał, że 95 % przegrywów na tagu się nie myje, śmierdzi, nie dba o zdrowie, źle się odżywia i tak dalej. A przecież to nieprawda, więc nie ma co
  • Odpowiedz
ale w ogóle co za pierniczenie tutaj, są ładne i brzydkie Polki, są ładni i brzydcy Polacy - jak w każdej nacji. Oczywiście u nas w Polsce większość ludzi jest niestety brzydkich, część z tych „ładnych” to też ludzie po prostu mocno zadbani a nie wcale ładni, no i w każdej nacji jest to samo. Mówi się, że Niemki są brzydkie, ale to jest nieprawda, jest dokładnie tak samo jak u nas,
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: kurde.. to ja się wyłamie. Od 2 miesięcy chodzę u siebie w "największej wiosce na Dolnym Śląsku" na siłownię i jeszcze nie spotkałem tam "niepolki". Za to resztę podzielę na dwie grupy - takie co coś z sobą robią i chwała im za to i takie co JUŻ zrobiły i tylko denerwują oko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakaś smutna ta twoja siłownia. Albo to więzienie
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: ogólnie to nie mit polki to Słowianki i większość z nich ma łagodne rysy twarzy na które lecą faceci z bardziej naładowanych testosteronem narodów
A co do ładnych "latynosek" tam to dopiero są tuczniki bo ich faceci lubią "kształty' i białe dla nich mają ciała jak młody gej
  • Odpowiedz
Ja mam ogólnie tylko nadzieję że wiesz że Brazylia to zlepek narodów i ta garstka ładnych to pochodzenia hiszpańskiego białego a reszta to potężne 100 kilowe d--y mieszane z afrykanek i Indianek
Latynosi to nie jest nawet nazwa etniki tylko narodowości lol
  • Odpowiedz