Wpis z mikrobloga

Domyślam się z kontekstu, że Sraweł. Ten koleś to jest takie dno. Przyfarciło się dziewczynie, że nie dostapiła zaszczytu spróbowania z tą tępawą melepetą. Przecież między nimi jest nie przepaść, a dno oceanu.
  • Odpowiedz
@Kitty9: Kukiz to jest jednak stan umysłu, jakim trzeba być zjebem... masz możliwość niedostępną dla wiekszości ludzi - obejrzenia wszystkiego z boku, autorefleksji nad swoim zachowaniem, oceny zachowań innych itd a wybierasz wyparcie i bycie debilem... i to sie wlasciwie tyczy wiekszosci ludzi tam
  • Odpowiedz
  • 4
@yohana30 jakby miało być inaczej, ta potwora go wręcz dręczy, stalkerka normalnie, biedny Pawełek ( ͡° ͜ʖ ͡°)- A tak na poważnie to czy on serio myśli, że po tym jak on ją potraktował, ona będzie jeszcze za nim latała a może jeszcze przepraszała ¯_(ツ)_/¯ No debil
  • Odpowiedz
@Kitty9: zaraz zostanę zlinczowana ale po części zgadzam się z kukizem. Program zakończony pół roku temu, jak mówi zdazyli wszystko wyjaśnić a Łucja znowu wraca do tematu i robi gownoburze bezsensu. I mądre stwierdzenie ludzie wyjaśniają ze sobą sprawy prywatnie a nie na social mediach. Mimo ze to tylko skrót odcinka to w moim odczuciu bezsensu.
  • Odpowiedz
Stary dziad dziękuje gówniarzowi, że go uratował przed Łucją


@itsagoodnick: ha ha ha ,serio on nadal nie myśli samodzielnie,nie łapie że Szczoch go perfidnie wyciulał jak niejedną osobę tam i nastawiając go przeciw Łucji,zrobił go jak chłopaczka,idiotę bez mydła,
a Pawelec chciał tam się utrzymać przez te paręnaście dni ,udało mu się, ale teraz zbiera owoce swojej ciulowej decyzji,
i pół roku po zakończonych nagraniach ma wywaloną prawdę prosto w pysk,
  • Odpowiedz
@HakunaMattatta: też uważam, że nie zachował się on dobrze, ale bez sensu teraz te przekomarzania, mam wrażenie, że Lucja leci na fali sympatii ktora do niej spływa i też uważam, że nie do końca dobrze postępuje, nawet czysto wizerunkowo. Jeśli ogląda jego stories, ale nie odpisuje, to też mi się gryzie bo albo się od kogoś odcinasz albo nie. Z wywazonych i zdawkowych odpowiedzi za które tyle osób ja chwaliło zaczęła
  • Odpowiedz