Wpis z mikrobloga

Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał być zwieńczeniem tego, chwilą zasłużonego odpoczynku. Z racji z tego że ja całą sobotę miałem już wolną, a różowa miała kilka spraw do załatwienia i wracała późnym wieczorem to zdeklarowałem się że przygotuję coś specjalnego na wieczór. Wpadłem na pomysł że w sumie napiłbym się wódki. Po prostu, bez żadnych udziwnień, kolorowych napojów, muzyki w tle. Po prostu. Więc czekając na różową postawiłem na stolik siódemkę finlandi, 2 kieliszki i tyle. Gdy różowa przyszła to była w szoku, powiedziała że jestem alkoholikiem a następnie się rozpłakała i poszła do pokoju xD Teraz mi pisze coś takiego. Czy to ja jestem dziwny czy ona?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randujzwykopem
duszanzkapitana_dupy - Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weeke...

źródło: s

Pobierz
  • 263
@duszan_z_kapitana_dupy
Nie znam szczegółów Twojego życia, ale proponuję udać się do poradni leczenia uzależnień. Nie sugeruję, że jesteś uzależniony, ale można to szybko sprawdzić, a kilka spotkań na zajęciach grupowych da Ci trochę wiedzy na jakie swoje zachowania zwracać uwagę.

Warto się pilnować, póki pijesz 'rozrywkowo', bo gdy przekroczysz wrota uzależnienia nie ma odwrotu - albo abstynencja, albo rozwalone życie i więzienie lub śmierć. Poważnie.

Jak zależy Ci na różowej, możesz zaproponować
@duszan_z_kapitana_dupy: zwyczajnie się minęliście z oczekiwaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja przez wiele lat w związku nauczyłem się, że trzeba określić swoje oczekiwania chociaż mniej więcej. Teoretycznie nie "coś" zorganizowałeś ale wiadomo jak jest.
dziwi mnie reakcja Twojej dziewczyny, serio - ja bym się ucieszyła i jeszcze pewnie później poszlibyśmy na stację #!$%@? coś dopić, a po powrocie to sobie sam dopisz dalszy scenariusz... ( ͡º ͜ʖ͡º)


@magazynierka_4k: pkeee baw dobre