Wpis z mikrobloga

Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weekend miał być zwieńczeniem tego, chwilą zasłużonego odpoczynku. Z racji z tego że ja całą sobotę miałem już wolną, a różowa miała kilka spraw do załatwienia i wracała późnym wieczorem to zdeklarowałem się że przygotuję coś specjalnego na wieczór. Wpadłem na pomysł że w sumie napiłbym się wódki. Po prostu, bez żadnych udziwnień, kolorowych napojów, muzyki w tle. Po prostu. Więc czekając na różową postawiłem na stolik siódemkę finlandi, 2 kieliszki i tyle. Gdy różowa przyszła to była w szoku, powiedziała że jestem alkoholikiem a następnie się rozpłakała i poszła do pokoju xD Teraz mi pisze coś takiego. Czy to ja jestem dziwny czy ona?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randujzwykopem
duszanzkapitana_dupy - Mieliśmy z #rozowypasek dość stresujące i pracowite dni. Weeke...

źródło: s

Pobierz
  • 263
@duszan_z_kapitana_dupy: Ja jak miałem niecałe 20 lat to miałem różową z którą normalnie się na wódę umawialiśmy i waliliśmy z kielonów. Albo Amareny z biedry z najtańszą colą w plastikowych kubeczkach. Chłop miał 25 zł w kieszeni i więcej do szczęścia nie było potrzebne. Zajebiste czasy xD

Randki w parku z Nią gdzie gadaliśmy i piliśmy do 4 rano piwo specjal plus jointy to były chyba jedne z moich najlepszych chwil