Wpis z mikrobloga

@krdewra: Nawet nie patrzyłem dokładnego adresu, nie znam zupełnie Białołęki poza Modlińską i trasę Toruńską (o ile to jeszcze Białołęka).
Jak napisałeś, to sprawdziłem to drugie mieszkanie, które wrzucił za 580k. Mick cieszy się, że można kupić <11k mieszkanie na skraju Białołęki, skąd dojazd do centrum trwa pewnie mniej więcej 3 dni ¯\(ツ)/¯
Ja tam trzymam za niego kciuki, niech w końcu kupi, bo podejrzewam, że koleś już nie wyrabia psychicznie.
@Leniek: Najlepsze jest to, że w czasach kiedy zaczynał swoje nawoływanie takie mieszkanie mógł pewnie kupić może nie za 300k, ale za ~400k pewnie spokojnie. Przecież to jest zadupie i w tym ~2020 roku obstawiam, że mieszkania w tamtej lokalizacji można było kupić za <8k/m2. Mogę się oczywiście mylić, bo ja kupując w podobnym okresie nie zwracałem w ogóle uwagi na dzielnice pokroju Białołęki.
@mickpl: Obserwuje praktycznie codziennie oferty ale 80m2+ i od wiosny dosłownie nic nie zeszło xD Ostatnio zaczeli delikatnie zbijać ceny, ale w stosunku do tych wysokich cen to jest z 1%
@mickpl: patrząc na ceny to Białołęka to się robi ścisłe centrum warszawy. Na osiedlu na którym mieszkam gdzie jest #!$%@? 15 etapów i zieleni praktycznie zero mieszkania po 11k+ już są i ludzie kupują
@mickpl: w krakowie jest taki typ co tak od 3 lat robi już, bylem w tym mieszkaniu i za 500k nie iwem czy bym to wziął obecnie (48m w fajnej lokacji ale zniszczone)