Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak się poznaje facetów?
Pytam serio, bo kobieta introwertyk here.
Nie byłam w wielu związkach (wszystkie były zawiązywane przez jakieś gry rpg), ostatni boleśnie się zakończył, latka lecą, a samotność wydaje się przerażająca.
Tinder zdecydowanie odpada. Też nie za bardzo jestem socjalna, rzadko gdzieś wychodzę, do klubów i barów nie chodzę, nie moje klimaty. Jeden z moich partnerów okazał się bardzo niepokojący i creepy, nie czułam się swobodnie ani bezpiecznie w jego towarzystwie, boję się rozpoczynać kolejny związek w obawie, że sytuacja się powtórzy lub będzie nawet gorsza (a o ile człowiek nie jest oczywistym creepem, a takich omija się szerokim łukiem, to nie idzie poznać na pierwszy rzut oka).
Niby wcześniej udało mi się poznać przez gry, ale byłam młodsza i miałam czas na gry, teraz nie mam, poza tym gry już chyba nie bawią mnie jak kiedyś.
Niby samotność powinna być straszna, bo mam swoje mieszkanie (co prawda z kredytem), ale jestem w stanie w 100% się sama utrzymać, ale jednak dość przerażająca.
Ostatnio jestem w niemałej rozsypce. Oczywiście to nie jest propozycja matrymonialna, bo nadal coś czuję do byłego, ale zdaję sobie sprawę, że to koniec i tak czy siak potrzebuję przerwy jednak po prostu pytam na zaś.
I uprzedzając oskarżenie, to nie nie szukam chada i nigdy nie szukałam, nie dlatego, że mi się wizualnie nie podobają. Po prostu od zawsze mam z tyłu głowy, że to nie mój poziom i nic z tego związku nie będzie, a sama jestem spierdoksem i nawet bym nie nadążyła za dynaminą. Ofc mam swoje specyficzne wymagania, nie żeby nie było, że szukam kogokolwiek (między innymi to, że nie może palić, alkohol najlepiej też w ogóle, a jak już to mało [1 piwo/drink tyg max i to najwyżej jak znajomy wpadnie czy coś], oraz higiena [większość mężczyzn myśli, że jest higieniczna, a nie podmywa dupy po sraniu], nie zamierza mieć dzieci), co pewnie odrzuca 99,99% chłopów.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
Najlepiej jakoś przez znajomych jeśli masz taką możliwość. Jak nie to zacznij takowych poznawać. Wiem że introwertyk będzie miał z tym problem ale to jest do wyuczenia jak wszystko. Najlepiej porozglądać się w kręgu swoich zainteresowań i tam nawiązywać kontakty z ludźmi
@mirko_anonim na wykopie można spróbować, bo osób o podobnym usposobieniu do twojego jest sporo.
Chociaż trzeba bardzo uważać, bo czasami sprawdzenie czyjejś aktywności nawet na kilka miesięcy wstecz może nie wystarczyć. Już miałem sytuację, że poznana tu osoba wydawała się spoko, a dopiero po kilku miesiącach okazało się z kim mam do czynienia.
Też nie za bardzo jestem socjalna, rzadko gdzieś wychodzę, do klubów i barów nie chodzę, nie moje klimaty.


@mirko_anonim:
A wyjście ze znajomymi w góry, na grill, urodziny, parapetòwkwę, koncert, kregle, itp.?
Przez znajomych najlepsza opcja.

Jak masz 30+ i jesteś z dużego miasta to jeszcze szybkie randki są OK.
@mirko_anonim: nie ma się co śmiać, @onepnch niegłupio rzecze, do tego dochodzi hobby, którym się zajmujesz i wszelkie aktywności/grupy tematyczne plus po prostu znajomi znajomych. Z tym, że wydaje mi się, że główny warunek to nie robić nic na siłę, niech się rzeczy dzieją same i nie zaczynaj rozmów z myślą, że szukasz kogoś do związku, bo to wywiera bezsensowną presję na obu stronach. Najfajniejsze rzeczy dzieją się przypadkiem :)
Gorzej,