Wpis z mikrobloga

@josedra52: grałem tylko w pierwszą część pająka na prosiaku i naprawdę świetnie się bujało po mieście, grafika super, fabuła jest ok. Tylko jakoś w połowie zaczęło mnie nudzić przez powtarzalność. Starfield jest jeszcze większy, też już odpuściłem, ale na pewno wrócę. Do pajączka wrócę pewnie jak zdecyduję się na kupno ps5. God of war tak samo. Wszędzie ta powtarzalność. Chyba prawdziwego next gena zobaczymy dopiero na premierę gta6. Cóż, #!$%@?ł się
@josedra52: technologicznie może tak, ale ogólnie wizualnie wolałem najnowszego Ratcheta, gdzie oprócz dobrej technologii widać też świetny styl artystyczny. W spidermanach ciągle coś wydaje mi się, że jest nie tak, przynajmniej jeśli chodzi o styl artystyczny nie wewnątrz budynków.
@yeradd : żeby ten post zawierał jeszcze w sobie jakiekolwiek argumenty, a nie wyłącznie narrację 'Spiderman najlepszy w historii, a Starfield to gówno z ps3' to bym nic nie odpisywał, ale to post ewidentnie obrazujący osobę z gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Ja pisałem negatywnie o Starfieldzie, Forzie i Redfallu jeszcze grube miesiące zanim w ogóle wyszły, więc to nie do mnie tak ( ͡° ͜
@Beeercik: No a właśnie, że gdyby post zawierał argumenty to byłoby bardziej uzasadnione twoje wtrącanie się bo mógłbyś podać kontrargumenty dlaczego sądzisz inaczej i wejść w jakąś dyskusję. A tak to tylko dowalasz się, że ktoś śmie skrytykować grę z platformy, którą najbardziej lubisz.

Zresztą ja się odnoszę bardziej do twojej ogólnie wszechstronnej obecności wszędzie, gdzie tylko ktoś krytykuje (konstruktywnie lub nie) Xboxa. Tak jakbyś był natchniony do obrony konkretnej platformy
twojej ogólnie wszechstronnej obecności


@yeradd : To już nieaktualne od jakichś 2 lat raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie bronię Starfielda, po prostu śmieszy mnie to, że niektórzy nie potrafią już grać w gry 'swojego producenta' (ani o nich opowiadać) bez myślenia (wspominania) o grze swojego 'największego wroga' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby to jeszcze były gry tego samego gatunku, albo chociaż jakkolwiek
@yeradd : Ale zarzucasz, że zawsze przybiegam i bronię gier na Xboxa, a w drugą stronę tak nie robię.

Może to wynikać z tego, że wypowiadam się o grach na Xboxa dlatego, że nie grałem i jestem w stanie jakoś się odnieść do danej krytyki.
W gry z Playstation, szczególnie te najnowsze, w większości nie grałem, więc raczej nie wypowiadam się o nich nie mając osobistego doświadczenia bo same filmy na YT
Może to wynikać z tego, że wypowiadam się o grach na Xboxa dlatego, że W NIE GRAŁEM i jestem w stanie jakoś się odnieść do danej krytyki.


poprawka* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik grałem ponad 60h w Starfielda, nie ukończyłem, ale do niego wrócę, dobrze mi się gra i fajnie strzela :-). W Spider-Man 2 mam ponad pięć godzin, 10 głównych z 31 questów i kilka pobocznych, potwierdzam słowa OP-a, że ta gra to jest istny majstersztyk techniczny i wreszcie prawdziwy tytuł nextgenowy, choć po trzech latach od premiery należałoby nazywać już currentgen ;). Nie lubię marvela i tematyki superhero, ale gra się zajebiście
Ale zarzucasz, że zawsze przybiegam i bronię gier na Xboxa, a w drugą stronę tak nie robię.


@Beeercik: ale nie musisz nic robić "w drugą stronę", tu nie o to chodzi. Plus, ty nie bronisz gier na Xboxa jako gier na Xboxa tylko zawsze bronisz Xboxa jako platformę - jeśli bronisz gry to jest to oczywiście gra first party. Dodatkowo bronienie argumentami to jedno, a bronienie, w stylu "Wy soniarze tylko
tylko zawsze bronisz Xboxa jako platformę


@yeradd

Według mnie bilans 'krytyka MS - bronienie MS' jest w moich wpisach mniej więcej po równo, ale każdy może widzieć co chce widzieć.
No chyba, że prostowanie zwykłych kłamstw też jest zaliczanie jako bronienie Xboxa to może faktycznie jestem ich adwokatem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A może po prostu nie lubię kłamstw.

a bronienie, w stylu "Wy soniarze tylko ciągle Xboxa
@Beeercik: Ale co ty jesteś jakimś rzecznikiem MS, że czujesz aż tak bardzo potrzebę "prostowania kłamstw"? Jeśli grasz tylko na platformie Xbox, to se graj. Nie wiem po co wchodzisz na tag PS5 i aż tak często angażujesz się w posty, które są o grach, w które jak sam napisałeś nie grałeś. Dalej nie wiem co ma tu do tego bilans krytyka/bronienie MS, ja ci nic w tym temacie nie zarzucałem.
Ale co ty jesteś jakimś rzecznikiem MS, że czujesz aż tak bardzo potrzebę "prostowania kłamstw"?


@yeradd : To trzeba być rzecznikiem czegokolwiek, żeby prostować kłamstwa jeśli się na nie trafia? Nie rozumiem.

Zamiast mieć pretensje do tych co kłamią to masz do mnie, że ich poprawiam xD

nie wiem po co wchodzisz na tag PS5


A od kiedy tag PS5 jest zarezerwowany tylko dla tych co w tym momencie mają odpowiedni plastik
Ale jak się to rozłoży na pojedyncze elementy to już bardziej bo Starfield jest drewniany i w niektórych miejscach mocno zacofany.


@Beeercik: Przecież jest właśnie zupełnie odwrotnie. Rdzeń/szkielet/silnik/mechaniki (ogólnie całokształt) tej gry są zacofane, a można wybrać poszczególne elementy takie jak w większości assety graficzne, ulepszony model strzelania, oświetlenie, które są zaktualizowane i wyglądają jako tako na dzisiejsze standardy.

Szczerze mówiąc nie chce angażować się już w pozostałe kwestie odnoszące się