Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem wykończony życiem a mam "dopiero" 29 lat. Nigdy nie miałem jakiegoś fajnego życia ale od momentu wejścia w dorosłość jest tragicznie. Jak wy panowie funkcjonujecie? Każdy dzień jest taki sam i wieje monotonnią. Co wy robicie po pracy? Co robicie w wolnym czasie? Nie wiem co mam robić, nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Ludzie narzekają, że ciągle nie mają czasu bo rodzina, dzieci, obowiązki a ja nie mam kompletnie co robić w wolnym czasie . W ogóle nie mam pomysłu na siebie i swoje życie. Moje życie to jakaś pustka.

#przegryw #depresja #feels #zycie #samotnosc #senszycia #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem wykończony życiem a mam "dopiero" 29 l...

źródło: untitled

Pobierz
  • 18
@mirko_anonim:
W kolejności co ratuje mi głowę:
1. alkohol (nie za wiele i nie za mocny, piwko i wino)
2. rower (ile się da, kiedy się da)
3. wyjazdy (różne: nad rzekę, nad morze, w dziwne miejsca)
4. książki (czytam w miarę możliwości dużo i różnorodnie)
5. koleżcy (żagle, kajaki, rzadziej spotkania typu "party")

PS. mam rodzinkę (żona i córka) i pracuję, dodatkowo robię bardzo dużo prac okołodomowych samodzielnie (praca w
via mirko.proBOT
  • 3
Anonim (nie OP): Pusty człowiek to i puste życie. Jesteś jednym z tych pulsarów co tylko puls potrzebują do życia. Serio myślisz, że porady anonimowych wykopków powiedzą ci jak żyć i bo robić w życiu, skoro to za mało inteligentny jesteś by potrafić samemu cokolwiek zmienić?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim: Jestem nałogowym czytaczem. Gram w gierki. Sam gotuję dla rodzinki. Bawię się i spędzam czas z dzieciakiem. I po robicie tak czas schodzi do wieczora. Przydałoby się krócej spać to by było więcej czasu na granie lub czytanie. Ale ja lubię spać. XD
Jak nudnym człowiekiem trzeba być żeby nie mieć hobby xD, nie "wyjazdy" książka czy rekreacyjne bieganie czy jazda na rowerze to nie hobby...
@albadorap: to co twoim zdaniem, można nazwać hobby? Skoro biegam i przgotowuje się do maratonów, skoro jeżdzę szosą i w sezonie robię po 50-100 km dziennie. skoro czytam regularnie publikacje naukowe, skoro wyjeżdżam 5x w roku w Tatry, żeby trekingować w górach. Do wszystkiego się przygotowuje, o wszystkim z tego co robię czytam, doszkalam się technicznie, kupuję sprzęt, sprawdzam nowinki, mógłbym o moich hobby opowiadać godzinami, ale dla ciebie to nie