Wpis z mikrobloga

A pamiętacie laskę z Poznania co zabiło się o nią dwóch typów ?
Ile dostała na ,,psychologa" 100k xd
Kraj spermiarzy i cucków, pewnie nie jeden wpłacający marzył nocami jak ją ratuje z opresji a ta daje mu w nagrodę.
Tak to nie, nie nie pogardzam kołchoźnikami ale jak przychodzi co do czego to prawda wychodzi na jaw o normictwie

#blackpill #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #redpill
Pobierz harold97 - A pamiętacie laskę z Poznania co zabiło się o nią dwóch typów ?
Ile dostał...
źródło: 83m1rp
  • 88
@harold97: W tym kraju jest chore podejście do zbiórek. Jeśli ten pan potrzebował wsparcia po zdarzeniu, to powinien je otrzymać systemowo. Ta dziewczyna tak samo. Jak ktoś chce wpłacać hajs w ramach prezentu, to niech wpłaca, chociaż tego nie rozumiem. Oceniacie, kto zasłużył i na ile, a tego się nie da określić, bo niby na jakiej podstawie? Kluczowe jest to, że przy takim upowszechnieniu zbiórek każdy z nas może się kiedyś
@ATAT-2 Śmieciarz to osobą która śmieci, osoba która wywozi odpady jest ładowaczem. Określenie Śmieciarz jest obraźliwe ale wy tylko to potraficie robić...
@ATAT-2 Nie powiedziałem że jestem mądrzejszy, w słowniku może i jest tak napisane, ale w moim odczuciu określenie śmieciarz jest na takim samym poziomie jakby do osoby czarnoskórej powiedzieć czarnuch. Jest to określenie obraźliwe.
@DarkZizi: Brawo, trafiłeś w sedno. 'W twoim odczuciu' a jednak swoje odczucia stawiasz ponad to co mówi słownik na temat stosowania tego słowa i obrażasz innych bo 'w twoim odczuciu ktoś źle napisał'.

Sorki ale jednak dbam o to co mówi słownik niż to czy ty się czujesz urażony.
Kraj spermiarzy i cucków, pewnie nie jeden wpłacający marzył nocami jak ją ratuje z opresji a ta daje mu w nagrodę.

@harold97: koledze nieźle na głowe siadło xD
@goodlife1: Zbiórka jest już zakończona, ta dla pana Grzegorza również (trwała tylko 24 godziny, więc nawet nie było jej jak wypromować [chyba tylko jedna osoba spoza prywatnej grupki dała post na publicznie], a wielka szkoda, bo prywatnie bardzo fajny i miły człowiek) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@harold97: Ja za tą lafiryndę bana dostałem bo napisałem, że pieniądze powinny trafić do bliskich ofiary ( czyli pewnie rodziców zabitego konfiarza przez zwolennika Trzaskowskiego), a nie do jakiejś julki.