Wpis z mikrobloga

Jak byłem wśród ludzi i się odezwałem to niekiedy ktoś do mnie powiedział "wow ty umiesz mówic" było i jest to poniżające i lekceważące moją osobę doświadczenie podczas przebywania z ludźmi. Dla norników włącza się error, gdy ktoś nie gada jak katarynka. #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@meczennik_: Bo to jest prosty test. Gdy ktoś praktycznie się nie odzywa to tak do końca nie wiesz czego się po nim spodziewać. Jeśli na takie stwierdzenie odpowie zadziornym żartem lub też dosadnie stwierdzi, że nie lubi smalltalku bo męczy go #!$%@? o wszystkim i o niczym to wiesz, że masz do czynienia z jednostką małomówną. Jeżeli się speszy i nic nie odpowie albo zacznie coś dukać - wiadomo.
  • Odpowiedz
@meczennik_ między „gada jak katarynka” a kimś kto nie odzywa się nigdy jest jeszcze całe spektrum normalnych ludzi. Nikomu nie włącza się error, gdy ktoś jest małomówny. Stworzyłeś bzdurny obraz „normików” tylko po to by stawać do nich w opozycji i paradoksalnie czuć się od nich lepszy.
  • Odpowiedz
@KotBojowy: Tu chodzi o to, że jak ktoś małomówny na początku nic nie mówi przez dłuższy czas i się odzywa w końcu, to wielu normików się wtedy uruchamia i rzuca takimi, hehe, tekstami.
  • Odpowiedz