Wpis z mikrobloga

Ekipo,

Czas się pożegnać - postanowiłem te 2-3h, które spędzam w pracy przeglądając wypop przeznaczyć na jakieś klepanie kodu albo coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym już po wyborach, więc komentowanie postów wyborców Konfederacji straciło urok.

Pozdrawiam @Kolczaneiro @haha123 @mickpl @herbatanoc @LaurenceFass @pastaowujkufoliarzu @Kiedysbedeczerwonka @hszan @dombol @kamil150794 @BayzedMan i innych z którymi miałem okazję tu gadać, trzymajcie się wariaty :)

Może kiedyś wrócę, chociaż szczerze mówiąc wykop to już nie to samo co kiedyś.

#usunkonto #nieruchomosci #telekomunikacja #bekazkonfederacji #wykop20togowno
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyZakolak () szczerze to nie wiem jak można siedzieć 2h dziennie na wykopie, ale rozumiem próbę podjęcia walki z uzależnieniem, jakiekolwiek by ono nie było. Konta nie usuwaj, napisz za jakiś czas co słychać!
  • Odpowiedz
wykop to już nie to samo co kiedyś


@TypowyZakolak: To jest mało powiedziane. Pamiętam jak usuwałem wpisy po 3 minutach, bo nie zdobywały po 50 plusów od razu, więc uznawałem je za słabe. Teraz taki wpis to wchodzi w gorące XD Z tagów merytorycznych ubyło jakieś 90% ludzi.
  • Odpowiedz
gdzie Ci wszyscy ludzie? Dokąd się przenieśli?


@grzechu_8111: Większość nigdzie. Po prostu zamknęli kartę w przeglądarce i usunęli apkę z komórki, która przestała działać. @m__b przez jakiś czas zaglądał po tej katastrofie, przepraszał XD, zapowiadał zmiany, przez parę tygodni publikował nawet chageloga, ale niewiele się zmieniło. Społeczność wyparowała.
  • Odpowiedz
Na hejto jest jakiś ruch?


@TypowyZakolak: Hejto jest słabe. Polecam obserwować twittera, bo Musk zapowiadał, że wszystkie konta będą miały abonament dolara miesięcznie, co byłoby w sumie spoko, bo nie byłoby botów i gównokont. Dodatkowo twitter ma włączyć monetaryzację dla dostawców kontentu.
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Panie Zakolak, konta nie usuwaj, po prostu sobie dodaj wykop.pl do c:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts i już na niego nie wbijesz ;D A za jakiś czas, może rok, może dwa, po prostu wrócisz i tyle. Też myślałem, żeby usunąć, ale jednak wolę zostawić swoją tożsamość, a nie pojawiać się za jakiś czas jako inna osoba pod innym nickiem.

Wrócisz np. za 2 lata i się pochwalisz, że się dostałeś do IT albo
  • Odpowiedz
Wrócisz np. za 2 lata i się pochwalisz, że się dostałeś do IT albo coś takiego ;D


A z nieruchomościami w Polsce jak jest to każdy widzi - tylko góra.


@haha123: To Was zawołam i powiem, że to ja ;)

Z nieruchami to się czuję jak kretyn do dziś.
  • Odpowiedz