Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@thority: z maka to bym się nie śmiał. To doświadczenie wyżej cywilizacji w gastronomii. Na studencką pracę dobre. Trafić do budki Janusza, to 12-14 godzin pracy przez cały czas otwarcia.
@N331: tak, w czasie studiów to spoko robota. Niemniej mem chyba śmieszny, i zapiekł jak widać sporo humanistów wykopowych, bo na uczelniach techniczno-informatycznych raczej takich stoisk nie uświadczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@owsikalfred: @Kanterek Bo wykopki myślą, że jak "się pracuje w fast foodzie" to się całe życie frytki podaje - owszem, można tak robić całe życie, ale wcale nie trzeba
A tymczasem taki McDonald to po prostu miedzynarodowe korpo, można pracować w finansach, w marketingu, w strategii, w operacjach, no jest 99999 działów, a obsługa klienta w placówkach MC to jeden z wielu xD

Mogę się założyć, że jakiś wykopek pracuje w
@thority: tak, wszystkich tu piecze dupa XD niezła projekcja bo ja widzę tu fajną wymianę zdań, że jest to praca z potencjałem, ewentualnie po prostu jak każda inna gdy się studiuje a tatuś I mamusia nie fundują życia
@mikau: na studiach powinieneś pracować w zawodzie, który cię interesuje. Mac to gównopraca dorywcza którą nawet wstyd w CV wpisać o ile faktycznie nie doszedłeś do czegoś.
na studiach powinieneś pracować w zawodzie, który cię interesuje.


@thority Powodzenia na studiach dziennych, gdzie prawie każda praca wymaga dostępności 8-16. Pozdrawiam pana ignoranta.
@Dlkvv: decydując się na studia dzienne przekreślasz swoją szansę na uzyskanie doświadczenia zawodowego w tym okresie, który będziesz marnował na uzyskanie papierka socjologa.
Z dobrych informacji to ten papierek to pewna przepustka do pracy w McDonald's.
@thority u mnie wśród znajomych dwa identyczne scenariusze. Awans na menago w MC po 3/5 latach i kończąc studia łapali naprawdę dobrze płatne pracę. MC to ogrom możliwości i bez lipy warto spróbować jak się ktoś w tą stronę rozwija
@thority Dobry specjalista od zarządzania ludźmi może zarabiać o wiele więcej niż niejeden inżynier, nawet w branży IT. Wystarczy nie być matołem, rozwijać się w swojej dziedzinie i oferować coś więcej niż dyplom ukończenia studiów.
@owsikalfred: wiesz, jak ktos ma chec sie rozwijac i z poczatku troche dac sie upodlic to Mcdonalds to zajebisty pracodawca, w sumie jak kazdy taki moloch. Tylko, ze w wiekszosci ludziom nie pasuje, maja wygórowane mniemanie o sobie i przeciez nie pojda do maka, bo co ludzie pomysla. Ja tez mam znajomego co na poczatku studiow poszedl do maka tylko dorobic, teraz ma pod soba jako manager spora czesc mcdonaldow w
@thority: „Poczuj smak pracy która Ci pasuje”

Ale bezsensowny claim. Przecież nikt nie wierzy ze to super robota, której można zaSMAKowac. Powinni stawiać na to, ze dzięki McDolan możesz sobie dorobić w wygodnych dla siebie godzinach i masz kartę Multisport (o ile masz) a nie mydlić oczy jakimiś komunałami.