Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@thority: u mnie na studiach jeden typek poszeld do Maka do pracy szybko awansował i już na studiach byl memagerem restauracji. Jak skończył studia przeszedł do centrali gdzie dalej awansował i teraz jest managerami średniego szczebla na Europę. Imo mc Donald to dobry stabiliny pracodawcą i nie ma co się śmiać.
  • Odpowiedz
@Koobik: jak gadalem z nim kilka lat temu to oni przykładają b. Duża wagę do awansów wewnętrznych. On sam studiował archeologię więc nie miał żadnych umiejętności z zarządzania czy finansów a wszystkiego nauczyć się już będąc w organizacji.
  • Odpowiedz
@thority: Nie wiem ogólnie skąd beka z roboty w macu. Praca jak każda inna, chociaż mają jakieś standardy pracy, sam nie pracowałem, ale podejrzewam, że jest to o wiele lepsze niż jakiś Janusz-Pol. W Macu masz faktycznie realną szansę piąć się na szczeblach kariery coraz wyżej od szeregowego pracownika, bez lizania dupy tylko wykazując się pracowitością i myśleniem.
  • Odpowiedz
@thority: dobra praca dla studenta, bo maja elastyczny grafik i pozwalaja sie uniezaleznic. NO ALE HAHA HUMAN CZAIZS???? PRACA W MAKU?????? a tak naprawde to ty myslisz ze po zarządzaniu polem namiotowym albo matmie pracodawcy sie beda o ciebie bili? wez wydupiaj stąd
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Ludzie mają zaburzony świat tego co ich otacza, myślą, że w McDonald nie można dobrej kasy zarobić, że praca tam to tylko przy robieniu jedzenia. Ostatnio jedna z osób którą współpracowałem, stwierdziła, że nie chce iść do sprzedaży, bo tam nie zarobi tyle ile programista () na nic zdały rozmowy, że w sprzedaży są różne stanowiska itd.
  • Odpowiedz
@thority: Niektórzy uważają, że jedzenie w Maku jest niezdrowe i przyczynia się do otyłości, chorób serca, cukrzycy i wielu innych schorzeń. Pracując tam wspierasz niezdrowe odżywianie i dlatego niektórzy piętnują prace w fastfoodach.
Oczywiście jedzenie w Maku jest niezdrowe tylko dla osób które wierzą w to, ci którzy uważają, że jest jednak zdrowe nie mają problemów zdrowotnych w związku z nieodpowiednim odżywianiem.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: ale nie każdy da radę. To trzeba raz mieć siły fizyczne do ostrego #!$%@? przez lata dwa trzeba się nadawać.
Tam gdzie ja robiłam to miałam dwie spoko laski co od 10 lat pracowały tam na najniższym stanowisku. Typiary lvl 35. Miałam też #!$%@?ęta licbaze co miała fest aspirację na menadżera , ale przez to że zachowywała się jak #!$%@? kapo to nie awansowała i też robiła na najniższym.
  • Odpowiedz
  • 8
@Kanterek Oczywiście, że lepsza pierwsza praca w maku, niż w Januszeksie, bo w takim maku nauczysz się pracy w zorganizowanym środowisku i współpracy z ludźmi.

Poza tym, ci ludzie przyszli tam szukać taniej siły roboczej, w postaci studentów pracujących za minimalną bez składek, a nie po przyszłych managerów.

Ta cała wizja trampoliny zawodowej służy do motywacji tych na niższych szczeblach, a szansa na zostanie managerem wyższego szczebla przez studenta kulturoznawstwa jest niewielka.
  • Odpowiedz