Wpis z mikrobloga

784 842 + 115 = 784 957

Tak jak z pogodą ogólnie średnio, tak trzeba jej zwrócić honor, że jedyne 20 stopni w tym tygodniu (i jedno z niewielu w miesiącu) przypadło akurat w sobotę.

Wyprawa do Warki przez Czersk i sady. Na początku trochę mnie zmoczyło, ale później wyszło zapowiadane słońce. Przez to że zdążyłem już namoknąć od środka do nie dane mi było jednak nacieszyć się ciepłem.

Jazdę zawdzięczam zamontowanym niedawno błotnikom SKS Speed Rocker - bez nich byłaby masakra. Z politowaniem patrzyłem na mijanych szosowców z zamontowanymi Ass Saverami i całymi mokrymi plecami.

Max square: 34x34
Max cluster: 1260
Total tiles: 3793

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Drzamich - 784 842 + 115 = 784 957

Tak jak z pogodą ogólnie średnio, tak trzeba jej ...
źródło: IMG_7153
  • 7
@Drzamich: Co to za typ roweru? nie znam się ale planuje coś kupić, wygląda jak szosowy typowo dla wyczynowców co śmigają po asfalcie bo taka "kierownica", ale widzę że śmigasz po jakiś polach, czy tu ogólnie chodzi o rodzaj opon, z czym to się je ? jak taki typ roweru się nazywa?

Pozdro.
@Drake1: jest to znany i lubiany przez wielu rower typu gravel :) konkretnie Rondo Ruut AL 2. geometria i kierownica jak na szosie, ale opony szersze i inne drobiazgi, które czynią go trochę bardziej terenowym/wyprawowym rowerem