Wpis z mikrobloga

Któryś Mirek był może na wyjeździe z snowshow? Polecacie? Chce wybrać się na wyjazd za granicę i najprawdopodobniej jestem zmuszony na wyjazd samemu. Planuję jechać na początku stycznia do val thores i wychodzi 3800 z ubezpieczeniem i szkoleniem podczas wyjazdu. Jest to akceptowalna cena? Dodatkowo pierwszy raz będę w tak dużym ośrodku. Idzie się tam zgubić? 600km tras wydaje się być abstrakcyjne przy naszych ośrodkach #narty #snowshow #snowboard
  • 14
@krzy222: Byłem wielokrotnie, w tym w Les Menuires które jest częścią 3 dolin. Wyjazdy raczej mocno imprezowe.

Idzie się tam zgubić?


@krzy222:Tak na zawsze to nie ale na pewno chcesz rozszerzony karnet na wszystko jeżeli nie jest w standardzie bo źle skręcić jest łatwo i można się wpakować gdzieś gdzie trzeba płacić aby wrócić. Najlepiej w nowym ośrodku zawsze zakolegować się jak najszybciej z kimś kto już w nim był
@krzy222: ogólnie pozytywnie, ale sporo też zależy na jaki autokar i jakiego pliota trafisz.
Byliśmy z nimi w styczniu w Les Menuires, w marcu w Verbier.
W obydwu przypadkach przejazd zajął około 22-24h. W przypadku wyjazdu do Francji odwołali nam miejsca XXL (bierz obowiązkowo) + mieliśmy bardzo imprezowy autokar, nie dało się spać, masakra. W przypadku Szwajcarii była pełna kulturka i przejazd minął bardzo szybko.
Za 3 doliny płaciliśmy chyba około
via Android
  • 0
@dran2 dzięki wielkie, właśnie ta cena jest już z skipassem na całe 3 doliny, więc będzie gdzie jeździć. A co jeśli zamkną krzesełka przykładowo o 16, a ja będę kawałek od ośrodka. Zostaje taksówka?
via Android
  • 0
@Shumitu właśnie cena jest już z rozszerzonym skipassem, więc z tego co mówisz wliczając inflację to cena jest w miarę spoko, zwłaszcza, że wziąłem codziennie szkolenia. Poważnie są ludzie, którzy potrafili imprezować przez ponad 20 godzin w autokarze? Lubię czasami sobie pozwolić na więcej, ale bez przesady xD Miałbym jeszcze do ciebie dwa pytania jeśli pozwolisz. Ile sobie liczyć na jedzenie gotując samemu? Ceny żywności są podobne do tych w Polsce? I
A co jeśli zamkną krzesełka przykładowo o 16, a ja będę kawałek od ośrodka. Zostaje taksówka?


@krzy222: Tak, odległości są spore więc jak gdzieś zjedziesz i utniesz to z buta nie wrócisz.
@krzy222: niestety tak, za plecami miałem imprezę techno przez całą noc, z krótką przerwą około 5 rano, słuchawki z ANC nic nie dawały ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Raczej nie ma się co bać o elektronikę, no chyba że trafisz na jakiś podejrzanych typów...
Co do cen, wyższe niż w Polsce, ale imo bez tragedii. Jeżeli docelowo jedziesz też do Les Menuires to hotel pewnie ten sam co
Shumitu - @krzy222: niestety tak, za plecami miałem imprezę techno przez całą noc, z ...

źródło: map

Pobierz
@krzy222: zazdro, byłem w Les Menuires tuż po tym jak się na szybko przeszkoliłem w Czarnej Górze jak w ogóle ubrać narty i jak korzystać z wyciągów. Tam było rewelacyjnie! Mnogość tego wszystkiego mnie przerażała, ale miałem na początku instruktora i później już przywykłem :)